Як не ображати рідних.

Як часто ви ловите себе на думці, що будь-яка дрібниця може стати причиною сварок у вашій родині? Образити близьких людей просто, адже кому як не родичам відомі найслабші місця один одного. Але чи варто це робити?
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що друзі можуть приходити і йти, а рідні люди будуть такими на все життя. У найскладнішу хвилину, як правило, тільки вони залишаються поруч, щоб допомогти вам утриматися на плаву. Навіщо ж ображати тих, ближче кого у вас немає? Прислухайтеся до слів знаменитого письменника Курта Воннегута: «Будьте добросердими зі своїми братами і сестрами - вони ваша найкраща зв'язок з минулим і ті, які, швидше за все, будуть поруч з вами в майбутньому."
2
Люди можуть висловити близьким самі образливі слова, так само як і поділитися чимось таємним. Це відбувається тому, що ступінь довіри у відносинах з рідними висока, адже вже з дитинства майже кожному доводиться чути, що «рідна людина не зрадить», «батьки поганого не порадять» і т.д. Можливо, через спорідненості близькі люди не можуть не пробачити або хоча б не прийняти дурних витівок своїх родичів. Щоб не ускладнювати відносини, під час спірних моментів намагайтеся зважувати свої слова, навіть якщо вас провокують близькі люди з не самим гладким характером.
3
До деяких конфліктів краще поставитися філософськи, наприклад, «вічного» спору батьків і дітей. У подібних ситуаціях краще абстрагуватися і оцінити, що відбувається з боку. Тим більше, що в суперечках на «вічні» теми навряд чи ви прийдете до якогось гармонійному угодою. І батьки, і діти повинні пам'ятати, що мода мінлива, звичаї залежать від зміни пір і т.д. Щоб образ було менше, батьки повинні бути для своїх дітей прикладом, а дітям слід стати предметом гордості батьків.
4
Навряд чи на світі знайдеться велика родина, в якій не було навіть маленьких сварок і образ. Оскільки повністю уникнути конфліктів не вдасться, навчитеся просити вибачення і прощати близьких людей. Це вміння, безумовно, вимагає великих зусиль, але цінне тим, що допомагає задуматися про шкоду зайвої запальності. Намагайтеся обходити «хворі» теми, приділяючи замість цього увагу привітань, теплих слів та свідоцтв про вашу любов.