Як оригінальніше привітати молодят. зробити зачіску вдома швидко і просто.

Весілля - це романтичний і зворушливе свято закоханих. Якщо вас запросили на торжество, продумайте не тільки наряд та подарунок, а й цікавий спосіб привітання молодят .
Інструкція
1
Подаруйте нареченому і нареченій оригінальне привітання у віршах. Складете самі або замовте індивідуальне привітання молодим. Нехай воно буде веселим і відображає інтереси, захоплення і почуття молодят . Можна в віршованій формі розповісти невелику історію їхнього знайомства і любові, а наприкінці побажати довгих років щасливого сімейного життя.
2
Змонтуйте фільм про те, як закохані жили до весілля. Це може бути невеликий ролик з фотографій і уривків домашнього відео. Ще одна цікава ідея - це поздоровлення-інтерв'ю від близьких людей. Візьміть відеокамеру і попросіть родичів, друзів і колег по роботі сказати кілька теплих слів майбутньому подружжю. Додайте парочку поздоровлень від незнайомих перехожих людей, це буде цікаво. Під час урочистості повісьте на стіну екран з білого паперу і продемонструйте через проектор ролик молодятам. Запис можна показати і на ноутбуці, але великий екран дозволить продемонструвати привітання всім гостям.
3
Організуйте нареченому і нареченій «грошовий дощ». Гроші, які ви збираєтеся дарувати молодим, розміняйте на дрібніші купюри по 500, 100 і 50 рублів. Купіть яскравий велику парасольку і акуратно по його периметру (нижньої частини) і до спиць пришийте грошові купюри або прикріпіть їх скотчем. Одержаний грошовий зонт акуратно складіть, але не стягуйте. Коли на весіллі прийде ваша черга вітати молодих, побажайте подружжю любові, щастя, удачі і щоб гроші сипалися на них як дощ з неба. На цих словах підійдіть до нареченого і нареченої і відкрийте над ними парасольку з грошовими купюрами. З боку таке поздоровлення виглядає цікаво і дуже оригінально.
4
Здивувати молодят можна не тільки цікавим поздоровленням, але і незвичайним подарунком. Купіть їм сертифікат в спа-салон або оплатіть оглядовий політ на повітряній кулі. А футболки з їх фотографіями та побажаннями любові і щастя стануть приємним доповненням до основного подарунка.