Як поміняти час. Як поміняти дату на годиннику.

Багато людей мріють присвятити своє життя подорожам по самим різним куточкам світу. Відвідати доглянуті міста старенької Європи, дослідити загадки Сходу, насолодитися заходами на острові Балі, зануритися в споживчий американський рай і встати на нескінченний шлях до себе де-небудь в індійському духовному центрі. І в кожному з цих чудесних місць вам доведеться поміняти час , і, можливо, навіть змінити цілу епоху, не тільки звикаючи до нового часового поясу, а й перебудовуючи під хід місцевого часу, який, кажуть, в різних країнах тече по-різному.
Інструкція
1
Наша планета обертається навколо Сонця і навколо своєї осі - про це ми знаємо ще зі шкільних років. Повний оборот навколо своєї осі Земля робить за період часу, який вчені прирівняли до 24 годинах. І завдяки тому, що кожна мить Земля повертається до Сонця нової стороною, коли в одні країни приходить світанок, інші вже лягають спати. Тому, вирушаючи в подорож, заздалегідь ознайомтеся з світової картою годинних поясів, а також особливостями переходу на літній і зимовий час , якщо таке застосовується в конкретній країні.
2
Якщо ви берете з собою в подорож, наприклад, ноутбук, воліючи завжди бути на зв'язку зі своїми друзями, то поміняти час вам допоможе спеціальна функція операційної системи. Якщо у вас встановлена ОС Windows Vista, зайдіть в настройки системної дати і часу. У вікні, перейдіть на вкладку «Додаткові години», поставте галочки біля параметра «Показати ці години» та часовий пояс, час якого вам потрібно бачити. Відтепер комп'ютер буде показувати актуальне час в декількох часових поясах, і для того щоб подивитися, котра година, вам знадобиться просто навести покажчик або клацнути мишкою по годинах на панелі завдань. В ОС Windows XP і більш ранніх, вам доведеться вручну поміняти часовий пояс, за яким комп'ютер відраховує час .
3
Поміняти час на місцеве вам знадобиться і в вашому стільниковому телефоні. Крім стандартної можливості просто перевести годинник на кілька годин вперед або назад, деякі апарати дають дві хороших можливості. • По-перше, скористайтеся функцією «Час оператора», яка дозволить вашому телефону автоматично синхронізуватися з місцевим годинним поясом. • По-друге, пошукайте додатковий функціонал в налаштуваннях часу. Деякі телефони також як і комп'ютери, дозволяють бачити час відразу в декількох містах і країнах, що знаходяться в різних точках планети.