Як носити хустку з шубою. хустку шубою.

Хустка - універсальний аксесуар, який підходить практично до будь-якого гардеробу. Не думайте, що прикрашати свій одяг їм можна тільки влітку або навесні. У холодну пору року хустку також зможе доповнити ваш неповторний образ. Наприклад, ви можете використовувати його як аксесуар до шубі.
Інструкція
1
Яскравий шовкову хустку з малюнком відмінно виглядатиме з однотонною шубою. Ви можете просто накинути його на шию, зав'язавши кінці для фіксації. Є ще один варіант вузла: обмотайте його навколо шиї так, щоб прямокутний кінець виявився на грудях. Зауважте кінчики ззаду або спереду, сховавши вузол під хустку або залишивши на виду.
2
Різнобарвний яскравий аксесуар можна пов'язати на голову (ефектно виглядає бахрома на кінцях хустки). Також ви можете використовувати хустку у вигляді шалі, накиньте його поверх шуби на плечі і зав'яжіть великим вузлом. Такий стиль практично завжди в моді, тому ви будете почувати себе справжньою російською красунею.
3
Намагайтеся підбирати забарвлення так, щоб вона відмінно гармоніювала з кольором вашої шуби. Однотонна чорна, біла або світло-коричнева шуба буде поєднуватися майже з будь-яким малюнком, фасоном і кольором хустки. Пам'ятайте, що чим складніший колір у верхнього одягу, тим важче підібрати аксесуар. Не захоплюйтеся різнокольоровими малюнками, краще вибирайте такі, де присутні два основні кольори.
4
Хустки і шалі великої в'язки будуть оригінально виглядати з укороченими шубами молодіжного крою. Накиньте такий вовняний аксесуар на голову і красиво задрапіруйте на плечах. Якщо на вулиці не дуже холодно, можете накинути ваш хустку на плечі, зав'язавши на грудях або сховавши вузол під комір або капюшон. З однотонної шубою такий вузол, зроблений з хустки, виглядає дуже оригінально.
5
Якщо шуба з капюшоном, можете зав'язувати хустку поверх неї. Зафіксуйте його кінці під капюшоном, так ви краще закріпіть аксесуар, і він не буде сповзати. Для такої моделі верхнього одягу підхід не шовкові, а теплі вовняні хустки. А білі пухові аксесуари, зав'язані на голову, будуть чудово виглядати з шубою будь-якого забарвлення і фасону.