Як відправити багаж на Україну. Як перевезти меблі з росії в Україні.

Туристам, які збираються в недалекому майбутньому відвідати Україна , варто завчасно подбати про те, щоб їх багаж був доставлений до місця призначення у повній цілості і, головне , своєчасно. Від мети подорожі залежить певний пакет документів, який необхідно заповнити.
Інструкція
1
При переїзді на Україна на ПМЖ подбайте про наявність таких документів. Емігрант повинен мати на руках, крім багаж вих квитанцій, закордонний паспорт з проставленою в ньому відповідною відміткою. Інакше у митної служби можуть виникнути питання з приводу габаритів багаж а й кількості його місць. Можуть знадобитися ще й інші документи, такі як вид на проживання, довідка з ВВІР України, яка підтверджує, що були прийняті всі документи людину для отримання посвідки на проживання, листок вибуття.
2
Перш ніж оформляти і оплачувати багаж ниє квитанції, задекларуйте особисті речі. Робити це потрібно і тоді, коли людина сама супроводжує свій багаж, і тоді, коли пересилає їх по домовленості з залізничної службою, автомобільною фірмою-перевізником, авіакомпанією яким-небудь видом транспорту. Також особи, які відповідають за доставку речей, повинні мати на руках всі необхідні документи на вантаж (квитанції, чеки, рахунки). Задекларувати особисті речі можливе або письмово, або шляхом повідомлення про це митній службі в усній формі. При цьому багаж не буде обкладатися податком.
3
У разі тимчасового перебування на Україні (туризм, гостьовий візит) у вантажній митній декларації вкажіть реальну вартість усього вашого багаж а. Сплатите повну вартість всіх зборів, податків і мит і отримаєте прибуткової ордер. Обов'язково візьміть квитанцію, вона буде потрібно при проходженні митного контролю. Це особливо необхідно зробити, якщо людина збирається вивезти велику кількість багаж а, т.к. можуть виникнути проблеми з переконанням митниці в тому, що все це насправді особисті речі.
4
Здійсніть аналогічні дії, якщо збираєтеся експортувати в Україна які-небудь товари. Різниця буде полягати лише в тому, що тут доведеться довести, що їх офіційним представником і виробником є саме ви. Для цього співробітникам митної служби необхідно буде пред'явити довідки з податкових органів, а також рахунок-фактуру.
Відправка вантажів , товарів, великогабаритних посилок - невід'ємна риса бізнесу, який ведеться з зарубіжною країною. Україна для РФ, також як і більшість інших колишніх країн Радянського союзу, тепер закордон, і митний контроль вантажу обов'язковий.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зайнятися експортом на Україна, то вам доведеться проходити митницю і оформляти відповідні документи, в перелік яких входять вантажів ая митна декларація (скорочено ВМД); рахунок-фактура, завірений в податковій інспекції; довідка з податкової служби про те, що ваша компанія є виробником товару, який ви збираєтеся експортувати.
2
До того велике значення має вибір засоби доставки вантажу: то можуть бути авіаперевезення, автомобільні перевезення (якщо ви перевозите Мелкогабаритная товар, то фуру або машину краще опломбувати, це вимагають і правила), залізничні перевезення. Врахуйте і те, що якщо тара, в якій ви везете вантаж, дерев'яна, то при проходженні митниці у вас обов'язково зажадають фітосанітарний сертифікат.
3
Отже, картина вимальовується наступна: в будь-якому з обраних вами способів перевезення вантажу на Україна має свої особливості, які пов'язані з оформленням товарних і транспортних документів, плюс інші супровідні документи, які можуть вам знадобитися .
4
Існує і більш простий варіант, де вам не доведеться займатися цією паперовою тяганиною самому. Зверніться в спеціальну компанію, що займається безпосередньо вантажоперевезеннями, адже зараз це дуже затребувана послуга. У цьому випадку компанія бере на себе оформлення всіх відповідних документів та фактичну доставку вантажу в зазначений вами місце.
5
Подібні компанії також надають будь-які види перевезень, будь то залізниця або авіапереліт. Будь-які габарити: від перевезення ваших особистих речей на Україна до відправки великих обсягів продукції. При цьому ви можете оплатити доставку вантажу як до початку всієї процедури, так і після, за фактом прибуття товару.