Як оформити красиво фотоальбом. Як красиво оформити фотоальбом про морському відпочинку своїми руками.

Людині властиво поступово забувати деякі речі. Яскраві події блякнуть в пам'яті, зовнішність людей стає розпливчастою. Відмінний спосіб зберегти спогади - це фотографії. А щоб їх було приємно переглядати, можна барвисто оформити фотоальбом .
Вам знадобиться
  • - олівці;
  • - фломастери;
  • - засушені квіти і листя;
  • - мушлі;
  • - старі газети;
  • - фотошоп.
Інструкція
1
Якщо у вас в родині є дитина, попросіть його допомогти з оформленням. Виберіть знімки, які ви хотіли б бачити в фотоальбом е, і пускай ваше чадо прикрасить їх, намалювавши на фотографіях сонечко, хмари, хвилі, візерунки. Під зображеннями можна зробити веселі підписи фломастерами різних кольорів.
2
Якщо ви створюєте тематичний фотоальбом , присвячений, наприклад, вашому відпочинку на морі, то і прикрасити його можна на морську тематику. Намалюйте на білому фоні чайок, рятувальні круги, кораблики. Приклейте маленькі черепашки або обточені морем скельця і розмістіть свої фотографії з відпочинку.
3
Якщо ви провели літо на дачі, фотоальбом також можна оформити аналогічним чином. Намалюйте сонце і дерева, приклейте зібрані за літо і засушені квіти і листя, вставте фотографії.
4
Якщо у вас вдома копиться купу непотрібних газет, використовуйте їх для оформлення фотоальбом а. Виріжте слова і фрази, які, на вашу думку, характеризують зображеного на фотографії людини, тварина або природу. Можна зробити і жартівливі написи. Приміром, під фотографії племінника-задираки можна приклеїти напис «Розшукується за хуліганство».
5
Ви або хтось із ваших близьких вміє добре малювати? Розбавте фотографії в альбомі портретами зображених на них людей і смішними шаржами. Через кілька років ви з посмішкою будете переглядати своє творіння.
6
Робіть колажі з фотографій. Їх можна створювати як в графічному редакторі і лише потім роздруковувати вийшло зображенні, так і з готових знімків. Крім того, це відмінний спосіб зберегти фотографії, якщо ви в пориві злості відрізали людини, поряд з якими були відображені на знімку. Зробіть колаж з обрізаних фотографій, немов вашого кривдника ніколи і не було, і вклейте малюнок у альбом, виділивши йому цілу сторінку.