Що не зберігати пароль у Агента. mail agent зберігає логін при вході Як видалити.

Інтернет-месенджер "Агент" від Мail.ru, встановлений на комп'ютер або телефон, дозволяє отримувати повідомлення про надійшли в поштову скриньку повідомленнях. До того ж - це відмінний спосіб спілкування з друзями не тільки «Агента», а й низки інших соціальних мереж.
Вам знадобиться
  • - встановлений «Майл-агент».
Інструкція
1
Налаштування «Майл-агента» дозволяють при включенні комп'ютера і підключенні інтернету автоматично виконувати під'єднання до мережі. Подібний крок позбавить вас від регулярного введення в спеціальну форму облікових записів користувача - логіна і пароля. При необхідності ви в будь-який момент зможете відмовитися від даних послуг, щоб виключити ймовірність входу в ваш аккаунт сторонніх людей. Зокрема, тих, хто має доступ до вашого комп'ютера.
2
Для цього під час установки «Майл-агента», після того як виберете мова програми, натисніть «Далі» і вкажіть потрібні вам настройки. У наступному вікні відзначте галочками відповідні пункти. Таким чином ви зможете встановити «Майл-агент» для всіх користувачів, якщо поставите значок навпроти цього пункту. Якщо віконце «Встановити для всіх користувачів» залишиться порожнім, доступ до «Агенту. Майл.ру »буде тільки в однієї людини. У цьому ж розділі ви зможете зробити mail.ru домашньою сторінкою, встановити пошук mail.ru за замовчуванням, створити ярлики у вікні браузера, в панелі швидкого запуску і на робочому столі комп'ютера, а також виконати ще ряд операцій. Потім натисніть «Далі» і дочекайтеся завершення установки програми.
3
Пізніше, при першому запуску «Майл-агента», вам необхідно буде авторизуватися на сайті, для чого буде потрібно ввести свої логін і пароль . Тут же ви можете відмовитися від збереження пароля. Для активації цієї функції достатньо буде залишити порожнім віконце навпроти напису «Зберегти пароль ». У цьому випадку при кожному запуску програми вам доведеться вводити ваші облікові записи в «Майл- агента», зайшовши в який ви також отримаєте доступ до своєї пошти та «Моєму світу».
4
Змінити властивості пароля можна буде у будь-який час. Для цього скористайтеся кнопкою «Забули пароль » в головному вікні «Майл-агента». Пройдіть процедуру зміни пароля, після чого приберіть мітку в рядку «Зберегти пароль ». І тільки після цього натисніть кнопку ОК для подальшого переходу до даних «агента» і спілкуванню з збереженими в ньому контактами.