Як нікуди не спізнюватися.

За етикетом, запізнення в 15 хвилин має залишатися непоміченим. Тільки як це пояснити начальнику або важливого клієнта, що очікують вас на переговорах? Так, час - дуже дивний предмет. Як мед у Вінні-Пуха: ось воно є, а ось - його немає! Щоб нікуди не спізнюватися і бути в потрібному місці в потрібний час, скористайтеся простими і дієвими способами.
Вам знадобиться
  • - телефон з функцією «Нагадування»;
  • - годинник - будильник;
  • - щоденник;
  • - ручка;
  • - стікери з клейовим краєм;
  • - дошка для записів.
Інструкція
1
Переведіть всі години на 5-15 хвилин вперед. Таким чином, час, позначене на них, буде завжди більше реального. Орієнтуйтеся по тому, яке показують ваші годинник, на роботу і зустрічі виходьте по ньому.
2
Позбавтеся від звички ставити будильник на кілька хвилин раніше, ніж треба вставати. Зазвичай, такий спосіб використовується для того, щоб прокинутися і відразу заснути знову, «адже ще рано». Нехай електронний друг будить вас хвилина в хвилину. Тоді не буде спокуси ще п'ять хвилин повалятися в ліжку.
3
Зробіть нагадування про важливі зустрічі в своєму телефоні або смартфоні. Краще всього, якщо музика при цьому буде гучною, відмінною від звуку будильника. В такому випадку нагадування будуть асоціюватися саме із зустрічами, а не просто з роботою (до якої так хочеться «ще п'ять хвилиночок» поспати).
4
Плануйте свій день за допомогою щоденника. Звичайно, цей спосіб буде більш ефективним, якщо застосовувати його у поєднанні з перекладеними годинами, а також, якщо у вас є звичка заглядати в блокнот. Чітко розпишіть, по годинах і хвилинах, як повинен пройти день, або позначте тільки важливі для вас заходи. Стиль запису залежить тільки від ваших уподобань.
5
Заведіть дошку для нагадувань, а також стікери з липким краєм. Найчастіше запізнення відбуваються через не вміння себе організувати: коли ви не пам'ятаєте, де лежать речі. Розклейте стікери по квартирі з нагадуваннями, наприклад: «Рукавички тут», «Помада в сумочці» і пр. Звичайно, робити це краще ввечері, обійшовши квартиру перед сном по ранковому маршруту.
6
Збирайтеся з вечора. Це дуже простий спосіб зробити свій ранок простим, швидким і комфортним. Підберіть одяг, в якій підете; зберіть сумку, документи; виставте взуття. Вирішіть, що будете їсти на сніданок і запишіть на дошці для записів (або приклейте стікер до холодильника). Чітко дотримуйтесь проработанному планом дій. Всі будуть приємно здивовані вашою організованості!
Зверніть увагу
Якщо запізнення стали систематичними, носять хронічний характер, зверніться до психолога. Можливо, їх причина набагато глибша простий неорганізованості.