Як визначити, що акумулятор заряджений. Як дізнатися акумуляторна батарейка чи ні.

Акумулятор заряджається постійним струмом фіксованої величини. А сам процес заряду являє собою перетворення електричної енергії, що повідомляється акумулятора від стороннього джерела струму, в хімічну.
Інструкція
1
Акумулятор ная батарея перестає заряджатися після досягнення нею певного значення напруги. Після того як акумулятор повністю зарядився, все енергія, що надходить в нього, перевищує його ємність. Щоб отримати її, акумуляторної батареї доводитися віддавати частину своєї енергії, і відбувається перезарядка. Цей процес дуже негативно впливає на даний пристрій, швидко зношує його і виводить з ладу. Ось чому визначення точного часу заряду дуже важливо.
2
На сьогоднішній день багато акумулятори оснащені колірними індикаторами заряду. Розташовані вони на верхній частині пристрою. Щоб зрозуміти, в якому стані знаходиться акумулятор, подивіться на колір індикаторного лампочки. Відсутність кольору говорить про те, що заряду немає, білий колір означає низький рівень залитого електроліту, а зелений показує повну зарядку батареї.
3
Існує ремонтовані і неремонтіруемих акумулятори, відмінні між собою можливістю отримати доступ до банків з електролітів. Якщо у електроблока з запаяної верхньою кришкою горить на індикаторі заряду біла лампочка, вам залишається тільки викинути його. Нічого більше ви з ним зробити не зможете. І ні в якому разі не розбавляйте електроліт чимось іншим, тим більше - сірчаною кислотою.
4
А ось для заряду ремонтованої акумуляторної батареї в такому випадку потрібно залити дистильованої води. Для цього підніміть верхню частину блоку, відкрутіть кришку банки і додайте води до необхідного рівня. Після цього залишиться тільки чекати загоряння зеленого кольору і відключення акумуляторної батареї від мережі.
5
За відсутності на енергоблоці колірного індикатора заряду Не заряджайте батарею більше 16 годин. Для збереження терміну експлуатації акумуляторну батарею краще зарядити недостатньо, ніж перезарядити.