Як потрібно пити вітаміни для вагітних. Які піт' вітаміни вагітним.

Зросла потреба у вітамінах у вагітної жінки пов'язана з внутрішньоутробним розвитком плоду, на формування якого необхідні органічні сполуки, мінеральні солі, жирні кислоти і багато інших речовин. Їх надходження повинно бути щоденним і більшу частину майбутня мама отримує з їжі. Але цього часто буває недостатньо, тому щоб уникнути авітамінозу необхідно приймати додатково вітаміни для вагітних.
Інструкція
1
Якщо вагітність запланована - почніть заздалегідь прийом фолієвої кислоти або вітаміну В9. Це органічна сполука необхідно для нормального формування у плода мозку, нервової та кровотворної системи, а також для засвоєння інших вітамінів. Більше того, вітамін В9 необхідний самій жінці для збереження її здоров'я і здатності виносити дитину до покладеного терміну. З настанням вагітності продовжуйте прийом фолієвої кислоти протягом перших 16 тижнів, а потім останніх двох місяців. Для оптимального засвоєння приймайте її одночасно з вітаміном В12.
2
З перших днів вагітності почніть прийом спеціальних вітамінів для вагітних. Виберете один препарат з декількох: «Вітрум пренатал форте», «Матерна», Прегнавит »,« Елевен »,« Компливит мама »,« Мульти-табс Перінатал ». Але не приймайте їх протягом всієї вагітності. Обов'язково робіть перерви, оскільки будь вітаміни здатні накопичуватися в організмі. Перенасичення ними може викликати токсичний вплив, яке самим несприятливим чином відіб'ється на плоді.
3
Якщо того вимагає стан або є рекомендація лікаря в перервах між курсами приймайте вітаміни окремо. Наприклад протягом першої половини вагітності корисний вітамін Е (не більше 2 місяців). Також можна пити водорозчинні вітаміни групи В. Деякі з них можуть синтезуватися в слизовій кишечника. Але щоб це відбувалося - підтримуйте його нормальну діяльність. Проводьте профілактику запорів і дотримуйтеся здорового харчування. Причому дотримання цих вимог допоможе засвоїтися і всім іншим вітамінам.
4
У другій половині вагітності значно зростає потреба в кальції, залозі і магнії. Тому приймайте їх у вигляді окремих препаратів додатково, але не разом і не в складі полівітамінного комплексу. Незважаючи на його збалансований склад, одночасне надходження ряду вітамінів і мінералів уповільнює засвоєння деяких з них. Це вкрай небажано в періоди, коли необхідність в тих чи інших речовинах вище звичайного.
5
Для нормального засвоєння кальцію вибирайте комплекс з вітамінами Д і С в складі. Препарат магнію також придбайте в комбінованому вигляді з вітаміном В6. Залізо обов'язково приймайте з вітамінами В6 і В12.
Зверніть увагу
Перш ніж придбати вітаміни для вагітних, ретельно вивчіть інструкцію із застосування, а ще краще проконсультуйтеся з лікарем.