Як розблокувати пароль на комп'ютері. Як обійти блокування комп'ютера на windows 7.

Пароль на вході в операційну систему вашого комп'ютера допомагає захистити конфіденційну інформацію і блокує несанкціонований доступ до програм, папок і файлів. Однак якщо ви забули пароль, втратили листок, на якому він був записаний або пароль був змінений випадково, доступ для вас буде також закритий, як і для будь-якого іншого. Добре, що існує спосіб вийти з цієї ситуації і знову стати господарем свого комп'ютера з усіма збереженими в ньому даними.
Вам знадобиться
  • Клавіатура
  • Комп'ютерна миша
  • Завантажувальний диск
Інструкція
1
Відновлення пароля до облікового запису з правами користувача на Windows ОС.XP HomeПерезагрузіте комп'ютер і натисніть клавішу F8 до моменту ініціалізації Windows.Виберіте безпечний режим завантаження і натисніть Enter.Вместо імені користувача пропишіть «Адміністратор» або «administrator». За замовчуванням ця обліковий запис не захищена паролем, тому ніяких цифр або букв в поле «Пароль» вводити не потрібно, просто натисніть «ОК» .Появітся повідомлення про те, що Windows знаходиться в безпечному режимі. Погодьтеся з етім.Теперь вирушайте до кнопки «Пуск», виберіть там «Панель управління», а в ній «облікові записи користувачів» .Виберіть піктограму тієї облікового запису, пароль до якої ви втратили. З'явиться діалогове вікно, яке запропонує вам, в тому числі, і змінити пароль. Скористайтеся цією можливістю і не забудьте де-небудь записати новий пароль.Виберіте кнопку «Змінити пароль» і перезавантажте компьютер.XP Professional і VistaВключіте комп'ютер і увійдіть під ім'ям «administrator» або «Адміністратор». Коли з'явиться стандартне привітання Windows, натисніть одночасно на клавіатурі кнопки Ctrl, Alt і Del.Виберіте кнопку «Змінити пароль» і знайдіть потрібне вам ім'я користувача. Введіть новий пароль двічі і, підтверджуючи це дія, натисніть «ОК». Перезавантажитеся і залогуйтесь під своїм ім'ям і новим паролем.
2
Відновлення пароля до облікового запису з правами Адміністратора.Еслі на вашому комп'ютері є ще облікові записи з обмеженим доступом, залогуйтесь через ніх.Виберіте кнопку «Пуск» і запустіть «Виконати» .В рядку «Відкрити» наберіть control userpasswords2 і натисніть кнопку «Enter» на клавіатурі або «ОК» на екрані компьютера.Появітся вікно «Облікові записи користувачів». Вам потрібна вкладка «Користувачі». Виберіть із списку ім'я користувача, пароль до якого втрачено, і натисніть кнопку «Змінити пароль».
3
Mac OSНайдіте і вставте в DVD ром вашого комп'ютера диск Mac OS X.Перезагрузіте комп'ютер, коли з'явиться сірий екран запуску натисніть і утримуйте клавішу «С» .Виберіть язик.Откройте меню у верхній частині екрану і виберіть «Скидання пароля» .Виделіте піктограму вашого головний жорсткий диск в спливаючому окне.Откройте випадає і виберіть ім'я користувача, до облікового запису якого ви забули пароль.Введіте новий пароль і введіть його двічі у відповідні поля. Натисніть «Зберегти» і перезавантажте комп'ютер.
Корисна порада
Якщо при установці програмного забезпечення ви ввели пароль до облікового запису «Адміністратор» або «Administrator», а пізніше його забули, то поміняти його буде складно і зажадає безліч ресурсів, у тому числі і грошових. Не ставтеся до цього дійства настільки легковажно, запишіть пароль там же, де ви тримаєте паролі до банківських карток та іншу важливу інформацію.