Як відкрити магазин ручної роботи.

Вироби ручної роботи цінувалися у всі часи. І сьогодні, з огляду на тенденцію підвищеної уваги до особистості, бажання певним чином підкреслити індивідуальність, рукотворні речі залишаються в секторі затребуваних і добре купуються. Чи не згасаючий інтерес до самобутніх виробам дає право стверджувати, що бізнес «hand made є одним з найперспективніших. І багато заповзятливі люди задаються метою - відкрити магазин ручної роботи .
Інструкція
1
Проведіть дослідження на предмет затребуваності виробів ручної роботи в тому регіоні (місті, районі), де ви живете. Які речі цікавлять населення найбільше (одяг, вишивка, в'язання, свічки, мило, бісероплетіння та ін.). При дослідженні не залишайте без уваги і такий момент, як наявність (або відсутність) конкурентів в цій сфері підприємництва на даній території. Якщо конкуренти є, вивчіть їх методи роботи , маркетингові ходи, оформлення магазин ов (відділів) і т.д. Візьміть їх досвід собі на озброєння.
2
Почніть пошуки людей, що займаються виготовленням виробів ручної роботи і бажають продавати свої творіння. Ведіть з ними переговори, обговорюйте умови співпраці. Розмовляйте з ними коректно, не тисніть на них і не диктує свої умови, вмійте вислухати і їх побажання. З тими, з ким ви зуміли домовитися, і чиї вироби будуть, на ваш погляд, мати купівельний попит, починайте оформляти договору.
3
Підшукайте приміщення для магазин а. Враховуючи специфіку ваших товарів, буде просто ідеальним його розташування в місцях масових гулянь. Непоганий варіант - оренда декількох квадратних метрів у великому універмазі або торговому центрі. Оформіть оренду приміщення за всіма правилами.
4
Поспішайте до податкової інспекції. Зверніться за допомогою до консультанта, зазвичай його послуги безкоштовні. Він пояснить вам, які документи ви повинні надати, щоб оформитися як індивідуальний підприємець. Відповість на ваші запитання, які у вас напевно будуть. Процедура нескладна, її просто треба пройти.
5
Займіться покупкою меблів, аксесуарів. Оформленням свого магазин а ви можете зайнятися самі, а можете запросити професійного дизайнера і покластися на його смак. У кожному разі, він буде узгоджувати з вами свої ідеї та їх втілення в життя, і ви маєте повне право погодитися з ними або відхилити.
6
спантеличте підбором персоналу. Якщо ви вирішили самі стояти за прилавком і самостійно вести бухгалтерію і проводити рекламні компанії, питання про персонал відпадає. Але ваш бізнес може з часом розширитися, і тоді без помічників не обійтися. Підшукуйте порядних людей з гарною репутацією, професіоналів, так ви точно позбавите себе від головного болю. Звичайно, платити їм доведеться побільше, ніж випадковим людям «з вулиці», але воно того варто. Ви не раз переконаєтеся в цьому в процесі роботи .
7
Не нехтуйте рекламою, інакше як люди дізнаються про ваше магазин е. Не обов'язково відразу витрачати на рекламні компанії великі гроші. Досить оголошень в місцевій пресі, по радіо, на ТВ (біжучий рядок коштує зовсім небагато). Замовте невеликі рекламні листки, розкладіть їх в магазин ах вашого міста, помістіть на дошки оголошень, на зупинках громадського транспорту і т.д. У самому ж магазин е можете організувати студію з назвою «Майстер на годину» або «Своїми руками», в якій відвідувачі зможуть повчитися зробити якусь саморобку самостійно. Це приверне покупців, адже вони будуть розповідати про ваше магазин е зі студією всім своїм знайомим.
8
Створіть інтернет- магазин. Розміщуйте там новини, фотографії виробів ручної роботи , імена авторів, організуйте конкурси з призами. Постійно оновлюйте інформацію. Організуйте продажу через інтернет.
Зверніть увагу
На деякі вироби ручної роботи (наприклад, на мило) повинні бути оформлені реєстраційне посвідчення та декларація про відповідність. Завжди майте це на увазі.