Як потрібно їсти манго.

Манго - соковитий і неймовірно смачний тропічний плід. Колір зрілої м'якоті - від жовтого до помаранчевого залежно від сорту. Цей фрукт має жорсткої шкіркою і великою кісточкою, тому потрібно їсти манго за певними правилами, особливо, якщо блюдо сервірується до столу.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - обробна дошка;
  • - ложка.
Інструкція
1
Вибирайте м'які плоди при покупці, при цьому на шкірці не повинно бути темних вм'ятин, це ознака псують фрукта. В залежності від сорту, манго може бути жовтим, зелено-жовтим або червоним. Форма буває двох видів: овальна або у вигляді краплі, структура другий більш волокниста, зате цей сорт має більш вираженим солодким смаком.
2
Оскільки манго росте тільки в країнах з тропічним кліматом, то експортують ще недостиглі плоди. Тому, якщо куплений вами плід недостатньо м'який, залиште його на кілька днів при кімнатній температурі.
3
Як і будь-який інший фрукт, манго можна їсти в свіжому, приготованому і консервованому вигляді. Є кілька способів розрізати його так, щоб м'якоть зручно було їсти. Для цього виникає дві перешкоди: жорстка шкірка і кісточка, яка досить важко відділяється.
4
«Їжачок» .Разрежьте плід вздовж на три частини: кісточку і дві півсфери. По черзі покладіть кожну з півсфер шкіркою вниз на обробну дошку і наріжте м'якоть кубиками. Після цього акуратно зріжте шматочки з шкірки, насадити на шпажки або зубочистки і подайте до столу.
5
«Зворотний їжачок» .Очістіте манго від шкірки за допомогою гострого ножа. Зробіть надрізи у вигляді кубиків по всій поверхні плоду і зріжте їх з кісточки. Цей спосіб хороший при приготуванні салатів, оскільки шматочки виходять не такі рівні, але для цього блюда це не так уже й важливо.
6
«Човник» .Отрежьте від плоду дві поздовжні півсфери. За допомогою чайної ложки або спеціальної круглої ложки для морозива вирізайте шматочки м'якоті і викладайте на тарілку або відразу їжте.
7
Вибір рецептів з манго досить багатий. Його екзотичний смак приємно урізноманітнить будь-який стіл, як у вигляді окремого ласощі, так і в комбінації з морозивом або фруктовим коктейлем. З нього можна приготувати сік, желе, холодний щербет, фруктовий салат, додати в начинку або прикраса для торта. Східні кулінари роблять соуси для м'яса та морепродуктів, а також підливу до рису.
Манго є соковитим і неймовірно смачним тропічним фруктом, який має жорстку шкірку і велику кісточку. Тому вживання манго вимагає дотримання деяких правил, особливо якщо він сервірується до столу.
Інструкція
1
При виборі манго намагайтеся віддати перевагу м'яким плодам без видимих пошкоджень шкірочки. Якщо на фрукті є темні вм'ятини - це перша ознака того, що він почав псується. Тому відмовтеся від такої покупки. Манго, залежно від сорту, може бути зеленого, жовто-зеленого або червоного кольору, у формі овалу або краплі. Останній має більш виражений солодкий смак.
2
Манго можна їсти як у свіжому або консервованому вигляді, так і додаючи в деякі страви. Існує кілька способів, що дозволяють розрізати цей фрукт так, щоб його було зручніше вживати. Труднощі можуть доставити тільки груба шкірка і трудноотделяемая кісточка.
3
«Їжачок» За допомогою гострого ножа акуратно розріжте плід на дві однакові частини, кісточку видаліть. Тепер кожну половинку по черзі покладіть м'якоттю вниз на обробну дошку і поріжте на невеликі кубики. Після цього зріжте з кожного шматочка шкірку. Очищені кубики насадите на шпажки або зубочистки, складіть на блюдо і подайте до столу.
4
«Зворотний їжачок» Гострим ножем акуратно зріжте з манго шкірку. Потім зробіть глибокі надрізи у вигляді кубиків по всій поверхні плоду і зніміть їх з кісточки. Даний спосіб більше підходить для приготування салатів, так як шматочки виходять не дуже рівними.
5
«Човник» Розріжте манго уздовж навпіл. Візьміть одну з частин в руку і за допомогою чайної ложки або спеціальної ложки для морозива їжте м'якоть.
6
Існує велика кількість рецептів з манго. Завдяки своєму екзотичному смаку цей фрукт здатний урізноманітнити будь-який стіл, як у вигляді самостійного ласощі, так і в поєднанні з морозивом або фруктовим коктейлем. З манго можна приготувати сік, желе, фруктовий салат і т.д. Східна кухня багата рецептами соусів з манго і підлив для м'яса та морепродуктів.