Як оновити Сафарі.

Розробники програмного забезпечення компанії Apple періодично випускають оновлення для браузера Safari, щоразу виправляючи уразливості і помилки або додаючи якісь нові функції і можливості. Зазвичай подібні оновлення встановлюються автоматично, але як бути, якщо з якихось причин відновлення не завантажилося?
Вам знадобиться
  • Встановлена програма Apple Software Update (для користувачів Windows).
Інструкція
1
Для користувачів Mac OSНажміте на значок «яблуко» в лівому верхньому кутку екрану, виберіть «Оновлення ПЗ». Установник оновлень автоматично перевірить наявність нових версій програмного забезпечення для всіх штатних програм, встановлених на даному комп'ютері. У списку, відзначте прапорцем необхідні оновлення. Натисніть «Встановити об'єктів: n» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
2
Для користувачів WindowsОткройте панель задач і меню «Пуск», в пошуковому рядку наберіть Apple Software Update. Запустіть програму, вона автоматично перевірить наявність доступних оновлень. У списку, відзначте прапорцем необхідні оновлення. Натисніть «Встановити n елементів» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
3
Для всіх пользователейЗайдіте на офіційний сайт компанії Apple, перейдіть в розділ «Підтримка», клікнувши по відповідній іконці у верхній частині сторінки, і виберіть «Інші продукти». Знайдіть на карті сайту підрозділ «Програми для Mac OS X» і виберіть Safari. У правій частині сторінки ви побачите блок під назвою «Завантаження Apple» і список всіх останніх оновлень. Ви можете або перейти на сторінку «Завантаження» (де ви зможете знайти всі останні оновлення), або, трохи нижче, вибрати потрібне вам оновлення зі списку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7O86QuYblZ0
Корисна порада
Якщо вам необхідно встановити оновлення на декількох комп'ютерах, скористайтеся третім способом. В даному випадку вам не доведеться завантажувати оновлення з інтернету кілька разів.
Під оновленням реєстру варто розуміти його «чистку». За довгий час роботи вашої операційної системи сімейства Windows в її реєстрі накопичується велика кількість «непотрібних» записів. Під такими записами, наприклад, розуміються сліди, які залишила в реєстрі недавно віддалена вами програма або чужа флешка, яку ви вставляли в свій комп'ютер місяць тому. Для «підчищеного» зайвої інформації або поновлення реєстру використовуються в основному спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, програма для роботи з реєстром, доступ в інтернет
Інструкція
1
Скачайте з мережі інтернет дистрибутив програми для роботи з реєстром. Встановіть цю програму на комп'ютер, на якому необхідно провести деякі маніпуляції з реєстром.
2
Більшість таких програм є платними. У деяких програм є період безкоштовного користування, як правило, місяць. Цілком можливо, що вам цього терміну вистачить для вирішення свого завдання. Ще частина функціоналу в деяких програмах може бути урізано для демо-версії. Базових функцій і можливостей вам вистачить. Слід зауважити, що в даний час існує велика кількість безкоштовних програм для роботи з реєстром. Їх можливості в більшості випадків не поступаються платним програмним продуктам. При скачуванні будьте обережні і вибирайте надійні ресурси, щоб не підхопити шкідливих доповнень.
3
У деяких випадках, якщо у вас є відповідні знання з реєстром, можна працювати безпосередньо з вашої операційної системи. Для цього запустіть в меню «Пуск» в пункті «Виконати» команду regedit. У вас повинно з'явитися вікно «Редактор реєстру ». У ньому можна легко переглядати всі гілки реєстру , видаляти і додавати відповідні записи. Важливо, якщо ви не володієте спеціальними знаннями, то цей спосіб краще не використовувати. З причини свого незнання ви можете порушити працездатність системи, яку в більшості випадків неможливо буде відновити і доведеться встановлювати заново.
4
Більшість програм для роботи з реєстром, що існують в даний час, мають непогані інтуїтивно зрозумілі інтерфейси. Звичайно, для роботи з ними потрібні спеціальні знання і підготовка. Але базові дії з очищення «зайвої» інформації ви зможете зробити і самостійно. Довідкова інформації та керівництва цих програм вам у цьому допоможуть.