Як відключити багатозадачність.

Реалізація можливості багатозадачності на пристроях від Apple не влаштовує деяких користувачів даних пристроїв. Відключення багатозадачності доступно тільки на пристроях з виконаним Jailbreak, т. Е. З здійсненим програмним втручанням в прошивку. Відключення мультітаска виконується з метою заміни на здійснення процедури багатозадачності стороннім програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • - IPhone з Jailbreak.
Інструкція
1
Для відключення багатозадачності в iPhone попередньо необхідно встановити файловий менеджер для пристрою. Одними з найбільш зручних у використанні програм є iFile або iPhone Browser. Особливістю даних утиліт є можливість редагування файлів з розширенням .plist. Завантажте та встановіть обраний файловий менеджер за допомогою стандартного AppStore або за допомогою Cydia.
2
Відкрийте встановлену програму і перейдіть в директорію System/Library/CoreServices/SpringBoard.app. Знайдіть файл N90AP.plist і відкрийте його за допомогою утиліти перегляду plist.
3
Перейдіть у розділ capabilities, де необхідно змінити рядок Multitasking. Посуньте повзунок в режим «Відключено», натисніть клавішу «Готово».
4
Перезавантажте смартфон і перевірте роботу багатозадачності. Якщо після подвійного натискання центральної клавіші меню стандартний менеджер завдань не запустився, значить всі налаштування здійснені успішно і мультітаск відключений. Можна встановлювати будь-який додаток, що дозволяє перемикатися між поточними процесами.
5
Для відключення параметрів мультітаска існує також додаток zToogle. Завантажте її за допомогою магазину Cydia і зробіть установку.
6
Запустіть завантажене додаток і перейдіть у вкладку Toggles. Виберіть використовувану модель iPhone. У який з'явився екрані перемкніть повзунок пункту Multitasking в положення «Вимкнути».
7
Перезавантажте пристрій. Многозадачность відключена.
Корисна порада
В якості альтернативної надбудови для пристроїв Apple з Jailbreak існує велика кількість утиліт, що дозволяють реалізувати можливість багатозадачності. Серед безлічі додатків можна відзначити MultiFl0w, що реалізує постраничное перегортання запущених процесів, і Zephyr, що дозволяє перемикатися між додатками за допомогою екранних жестів.