Як відкрити міжкімнатний замок.

Якщо на міжкімнатних дверей встановлений замок , то рано чи пізно він може заклинити, через що неможливо буде відкрити двері. Ситуація прикра, особливо коли поспішаєш. Але самостійно відкрити замок міжкімнатний все ж можливо.
Вам знадобиться
  • - лом;
  • - дриль зі свердлом;
  • - турбинка;
  • - молоток;
  • - прибій.
Інструкція
1
Частіше звичайного використовується метод «віджим». Він полягає в тому, що міжкімнатні двері зламується за допомогою монтування, лому або іншого наявного під рукою інструменту. Спочатку знайдіть найбільш зручне місце (між дверним полотном і коробкою), куди можна було б уклинити лом або інший підручний інструмент, а потім прикладіть силу: віджимання призводить до деформації ригелів, в результаті чого двері відкриваються.
2
Якщо на міжкімнатних дверей встановлений замок врізного типу, необхідно виконати висвердлювання. Як правило, розтин замку з штифтовим або хрестоподібним циліндровим механізмом здійснюється шляхом висвердлювання лише одного отвору в циліндрі. Така операція не займе більше п'яти хвилин: міжкімнатні двері буде відкрита.
3
В екстрених випадках (наприклад, закритим в кімнаті опинився маленька дитина, яка злякався і сильно кричить, або чути запах диму) може використовуватися екстрено-силовий метод відкриття замка. Цей радикальний спосіб відкриття міжкімнатних дверей полягає в зрізанні петель за допомогою турбінкі.
4
Крім того, відкрити міжкімнатні двері можна шляхом вибивання циліндра. Наносите сильні удари молотком по корпусу циліндра, при цьому уперши в нього прибій. Через те що гвинт кріплення поламається, циліндр вивалиться в закриту кімнату, що дасть можливість просунути ригелі замка.
Зверніть увагу
Якщо потрібно терміново відкрити дверний замок, краще викликати фахівця, а не намагатися це робити своїми силами. За виклик такого професіонала, звісно, доведеться заплатити, але це позбавить від додаткових витрат, пов'язаних з відновленням міжкімнатний двері після самостійно проведеного розтину замку.
Корисна порада
Частіше звичайного причина заклинювання міжкімнатного замку - неякісна врізка замкового механізму, а також допущені при установці двері помилки і помилки.