Як зробити начісування правильно. Як правильно робити начісування.

Правильний начісування волосся надасть вашій зачісці об'єм, незалежно від типу волосся. От тільки як його зробити? Весь процес створення начосу можна розділити на кілька послідовних етапів.

1 етап. Для того щоб зробити начісування потрібно вимити і висушити ваші волосся. Жирне волосся стануть причиною того, що ваша зачіска буде триматися не дуже довго. Це пов'язано з тим, що брудні волосся слизькі, тому начісування біля коренів поступово спаде під вагою всієї пріческі.Те, у кого від природи немає пишних і густого волосся, слід їх трохи посушити феном. При цьому кінчики волосся піднімуться, і обсяг буде триматися досить долго.2 етап. Вам буде потрібно гребінець, що має рідкісні зуби і тонку ручку, для більш зручного поділу шарів для начісування. Верхню частину волосся (товщина приблизно один сантиметр) залиште недоторканою. Залежно від густоти вашого волосся, необхідно відокремити невелику частину від 0.5 до 1 см.3 етап. Слід акуратними рухами начесать волосся. Не потрібно разу їх розчісувати, а поступово, не піднімаючи високо гребінець, зробити начісування. Після того, як волосся почнуть збиватися, вам буде потрібно піднятися гребінцем трохи више.4 етап. Якщо вам важливо, щоб зачіска з начосом трималася якомога довше, а також, якщо ви є володаркою пишних і густого волосся, бажано зафіксувати все пасма начосу лаком для волос.5 етап. Візьміть гребінець, що має рідкісні зуби або натуральну м'яку щетину, і трохи причешіть ваші волосся назад. Не бажано при цьому робити різкі рухи - вам потрібно не розчісувати волосся, а тільки створити форму начеса.6 етап. Саму верхню частину волосся слід причесати якнайкраще, щоб приховати начесало волосся і додати зачісці необхідну форму. Потім начісування закривається першою частиною волосся, яка була залишена недоторканою, і фіксується лаком. Щоб ваш результат виглядав природно, верхній шар волосся слід закріпити лаком несильним фіксаціі.В тому випадку якщо у вас зроблені кучері, тоді для начісування можна застосувати запропоновану вище схему, а також начесать кожну велику прядку окремо, надавши обсяг всім локонам. Акуратно створіть форму зачісці за допомогою м'якої щітки для волосся і закріпіть результат лаком.

Начісування повертаються! Еклектичність сучасної моди, її універсальність знову піднімають начісування на вершину популярності. Високі пишні зачіски дуже популярні у жінок всього світу. За допомогою начосу можна зробити об'ємними навіть найтонші і рідке волосся. Начіс можна робити і по всій голові і на частині пасом і тільки на чубку. Щоб підняти волосся біля основи, то начісують їх тільки на чверть від коренів. Якщо ж ви прагнете стати володаркою шикарної гриви, то начісувати волосся потрібно по всій довжині. Тільки робити це в будь-якому випадку потрібно правильно.
Вам знадобиться
  • Гребінець з рідкими зубами
  • Гребінець з частими зубами
  • Гребінець з короткими зубами
  • Мус для волосся
  • Лак для волосся
Інструкція
1
Перед створенням начосу потрібно помити голову і ретельно висушити волосся. На мокре волосся ніколи не робіть начісування. Так вони дуже пошкоджуються і при цьому зачіска швидко розвалиться. Майте на увазі, що жирне волосся стають слизькими і начісування на них довго не протримається. Складно начесать жорсткі пряме волосся. А ось пухнасті і тонке волосся легко піддаються укладанню начосом.
2
* Для створення пишної зачіски вам знадобиться гребінець з рідкими зубами і з роздільником пасом, а для додання обсягу біля коріння використовуйте щітку з частими зубами. * Перед начесиваніем візьміть пасмо зверху, яку ви не будете начісувати, щоб цієї пасмом потім додати зачісці природний вигляд. * На волосся, призначені для начісування необхідно нанести мус для укладання. Начісування починається з потиличної частини голови. Пасмо шириною 2-2,5 см відтягніть і, тримаючи її під прямим кутом енергійно дійте гребінцем, начесивая волосся від коренів до кінчиків. Так начешіть спочатку все пасма на потилиці, потім з боків. Закінчите начісування передніми пасмами. Для кращої фіксації кожне пасмо зафіксуйте лаком. Тільки не наносите занадто великий шар, інакше зачіска може опасть. Коли лак висохне, накрийте начісування тієї пасмом, яку залишили без начосу, і пригладьте щіткою, що має короткі зуби. Потім сформуйте зачіску і знову закріпіть лаком.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що занадто часто волосся начісувати можна. Це дуже травмує волосся, і вам з часом просто нічого буде начісувати.
Корисна порада
Повернувшись з заходу, обов'язково розчешіть начісування. Спочатку помийте волосся з бальзамом, руками розправте волосся і тільки коли волосся підсохнуть акуратно розчешіть їх.