Як відкрити машину в мороз.

Частою проблемою власників автомобілів в зимовий період стає відкривання замерзлих замків або дверей. Але потрапити в машину можна самостійно, без залучення фахівців.
Вам знадобиться
  • - запальничка;
  • - гаряча вода у пластиковій пляшці;
  • - розморожувати рідина.
Інструкція
1
Прогрейте ключ запальничкою або підпаленої газетою і періодично вставляйте його в замок двері, акуратно провертаючи то в одну, то в іншу сторону. Будьте уважні, щоб не зламати ключ. Також можна прогрівати таким способом і сам замок, але тут є небезпека зіпсувати зовнішній вигляд вашої машини.
2
Поверніть долоні в трубочку, підставте до замку і дуйте на нього через цю трубочку, через кожні тридцять секунд пробуючи відкрити замок. Можна просто почати дути на замок, не використовуючи свої долоні. І тут важливо те, наскільки довго ви будете робити це, а не наскільки інтенсивно.
3
Використовуйте будь-яку розморожуючу рідина: WD-40, спирт. Вставте в замок тонку трубочку, яка йде в комплекті з балончиками такої рідини і зробіть вприскування її. Потім вставляйте ключ і намагайтеся провертати. Плюс використання таких рідин в тому, що вони містять масла, які перешкоджатимуть подальшої за Морозке механізму. Але після того як відкриєте замок, обробіть його мастилом.
4
Якщо замки відкриваються, ключ легко повертається, а кнопки закривання дверей вийшли вгору, але машина не відкривається, значить, двері примерзла до прорізу. Щоб відкрити її по периметру простукаєте кулаком, акуратно візьміть ручку і дерните кілька разів. Потім знову простукаєте і знову дерните. Тільки будьте акуратні, пам'ятайте, що це ваша машина.
5
Якщо у вас відкривається багажник, хлопніть його кришкою кілька разів. Таким чином утворюється повітряна подушка в салоні і видавить двері зсередини. Потім знову простукаєте по периметру і посмикайте за ручку.
6
Наберіть в пластикову пляшку гарячу воду і пролийте її також по периметру двері. Вам буде потрібно декілька таких пляшок. Після того, як двері відкриються, ретельно протріть її, щоб не залишилося вологи на поверхні, і вона не примерзла ще сильніше.