Як відкрити ігровий порт.

Для участі в онлайн-іграх на комп'ютері повинні бути відкриті порти , використовувані ігровою програмою. Брандмауер комп'ютера зазвичай блокує всі з'єднання, що не додані в список винятків, тому програма не може з'єднатися з ігровим сервером.
Інструкція
1
У більшості випадків, після запуску гри брандмауер виводить повідомлення про те, що дана програма блокована і пропонує заборонити її, розблокувати або створити для цього з'єднання власне правило. Зазвичай буває достатньо вибрати пункт «Розблокувати», і більше ніяких проблем з брандмауером не виникає. Програма вільно відкриває ті порти , які їй потрібні для роботи.
2
Якщо ви, користуючись штатним брандмауером Windows, не зробили вчасно потрібний вибір, і програма виявилася заблокованою, додайте її в список винятків. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Брандмауер Windows». Виберіть вкладку «Винятки» і натисніть кнопку «Додати програму». Потім через меню «Обзор» вкажіть потрібну програму і натисніть ОК.
3
Іноді виникає ситуація, коли навіть додана в список виключень програма не може нормально з'єднатися з сервером. У цьому випадку слід відкрити в брандмауері конкретні ігрові порти . Знову відкрийте через Панель управління налаштування брандмауера, на вкладці «Винятки» натисніть кнопку «Додати порт». У вікні введіть назву порту (воно може бути будь-яким) і його номер. Натисніть ОК. Зверніть увагу на протокол сполуки - зазвичай використовується TCP.
4
У штатному фаєрволі Windows можна відкривати і закривати порти через командний рядок. Наприклад, вам треба відкрити порт 2234. Для цього запустіть командний рядок: «Пуск» - «Панель управління» - «Стандартні» - «Командний рядок». Введіть команду: netsh firewall add portopening TCP 2234 system і натисніть Enter. Порт 2234 буде відкритий, командний рядок повідомить про це висновком ОК. У списку винятків брандмауера він буде відзначений як system. Ви можете видалити його зі списку виключень або закрити через командний рядок, виконавши команду: netsh firewall delete portopening TCP 2234.
5
Не забувайте про те, що відкриті порти потенційно небезпечні. Якщо в програмі, що відкриває порт, є уразливості, хакер зможе проникнути на ваш комп'ютер. Про відкриті портах дізнаються шляхом їх сканування. Захиститися від сканування можна відповідними настройками фаєрвола або використовуючи спеціалізовані утиліти - наприклад, APS (Anti Port Scanner). Завантажити програму ви можете за цим посиланням: http://www.z-oleg.com/secur/aps/aps.zip.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jZwVQVpVCgM