Як обшити фронтон. обробка фронтону профнастилом опис.

Обшивка фронтону є завершенням будівництва будівлі. Вона прикрашає фасад і додає будинку закінчений вигляд. Щоб фронтон поєднувався зі стінами будівлі, слід вибрати для його обшивки підходящий матеріал.
Вам знадобиться
 • - оздоблювальний матеріал;
 • - дриль;
 • - кутник;
 • - лінійка;
 • - будівельні ліси;
 • - саморізи;
 • - ножівка;
 • - монтажний ніж;
 • - кисть;
 • - антисептична просочення;
 • - рівень;
 • - схил.
Інструкція
1
Оберіть спосіб отделкіОбшівка фронтону - важливий етап зовнішнього оформлення будівлі. Можна вибрати такі варіанти обробки, коли фронтон не виділяється на тлі інших стін або є самостійним елементом декорування. Якщо ви хочете витримати зовнішній дизайн будинку в єдиному тоні, виконайте його обробку аналогічно іншим поверхням. Щоб зробити ефектний фронтон, використовуйте елементи, які прикрасять його і додадуть неповторний вигляд.
2
Продовжіть основну отделкуВнешній вид зовнішніх стін покращують різними прийомами: роблять оштукатурювання, фарбування, обшивку сайдингом або обробляють каменем. Щоб не робити акцент на фронтоні, продовжите його оформлення тими ж матеріалами.
3
Обшийте фронтон сайдінгомОстановіте свій вибір на сучасній облицюванні - сайдинге. Їм можна скористатися для обшивки будь-яких поверхонь - дерев'яних, цегляних, пінобетонних. Для монтажу панелей потрібно обрешетка. Зафіксуйте на стіні дерев'яні бруски, перевіряючи вертикальність конструкції. Обробіть обрешітку антисептичним засобом, що оберігає деревину від гниття. Заготовте шаблони, що повторюють скати даху. Оскільки ухили неоднакові, приготуйте викрійки окремо для кожної сторони фронтону . Наріжте панелі і закріпіть їх за допомогою саморізів.
4
Використовуйте облицювальні панелі Для фронтону дерев'яного будинку виберіть оздоблювальну дошку «блок хаус» - вона імітує матеріал будівлі, зберігаючи цілісне сприйняття будови. Використовуйте подібний метод обшивки фронтону в цегляному і кам'яному будинку. Полегшені декоративні панелі не будуть відрізнятися від основної кладки, поєднуючись з нею одним кольором і фактурою.
5
Використовуйте декоративну обробку Способи оформлення фронтону залежать від матеріалу, з якого звели всю будівлю. Якщо для цього використовували цеглу, бетон або пінобетонні блоки, а потім штукатурили поверхні - для прикраси підійдуть рельєфні вироби з ліпнини. Ефектно виглядає фронтон, викладений мозаїкою з дрібних різнокольорових шматочків або плиток правильної форми - це урізноманітнює фасад і надає йому благородний вигляд. Для прикраси дерев'яних будівель підійде традиційна обробка - різьблення. Використовуйте здатність натурального матеріалу змінювати забарвлення при травленні, відбілюванні і випалюванні - це допоможе підібрати гармонійні поєднання.
Зверніть увагу
Щоб у сайдінгових панелях не було мікротріщин, використовуйте дриль при перфоруванні кріпильних отворів.
Корисна порада
Використовуйте для кріплення вінілової облицювання саморізи і оцинковані або алюмінієві цвяхи - вони добре забарвлюються під колір обшивки і будуть непомітні.