Як відкрити документ з паролем. Як знайти незбережений пароль в контакті.

Сьогодні безліч програм пропонують послугу «захисту» файлів установкою пароля для їх відкриття. Однак часто встановлені паролі забуваються, і відкрити файл стає, на перший погляд, неможливим.
Інструкція
1
Для відкриття документів Microsoft Office вам знадобиться програма Office Password Recovery, яку можна знайти на будь-якому порталі, присвяченому ПЗ. Зверніть увагу на те, що програма розповсюджується в різних версіях і комплектаціях: безкоштовно програма згодна розшифровувати не більше 4-х символів.
2
Встановіть завантажену програму. Запустіть її і у вікні з питанням натисніть Open. Відкриється стандартний «Провідник», в якому вам знадобиться знайти захищений паролем файл. Не забудьте встановити галочку напроти пункту Recover the Password.
3
Встановіть параметри пароля: тип символів та їх кількість. Безумовно, це не обов'язково, і ви можете вибрати «невідомо» в обох випадках. Однак, на жаль, програма всього лише перебирає всі можливі комбінації символів, а тому обмеження поля пошуку значно збільшить швидкість її роботи. Також на швидкість роботи вплине завантаженість і продуктивність комп'ютера.
4
Якщо файл збережений в «новому» форматі .docx, то прибрати пароль можна простіше. У налаштуваннях провідника встановіть галочку «показувати розширення для відомих типів файлів» і перейменуйте ваш документ з # .docx в # .zip. Обов'язково збережіть резервну копію на випадок, якщо щось піде не так.
5
Відкрийте вийшов архів стандартними засобами Windows і вийміть з нього файл settings.xml.
6
Клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою», а всередині - стандартний блокнот.
7
В меню блокнота виберіть «Пошук» і знайдіть поєднання слів documentProtection. Видаліть всю рядок, в якому міститься даний ключ і збережіть зміни.
8
Запакуйте файл назад в архів, погодившись при цьому на заміну знаходиться всередині оригіналу.
9
Перейменуйте файл з формату zip назад в docx. Запит на введення пароля не буде.
Часто виникає необхідність захистити написаний документ від редагування або навіть просто від відкриття небажаним користувачем. Це можуть бути особисті дані, бачити які не повинен ніхто, крім вас. Найпростіший спосіб захисту вашого документа - встановити пароль, який буде запитуватися при спробі відкриття.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Насамперед, налаштуйте параметри програми, в якій буде відкриватися ваш документ. Для цього відкрийте документ, що потребує захисту. Знайдіть у верхній панелі меню пункт «Сервіс», у випадаючому меню підпункт «Параметри».
2
Перейдіть на вкладку «Безпека». Тут згруповані всі параметри, що стосуються збереження вашого документа. У цій графі можна задати пароль на відкриття файлу, пароль за дозвіл запису, встановити доступ тільки в режимі читання, захистити документ від макросів і так далі. Вибирайте всі налаштування для себе, виходячи з важливості документа.
3
Встановіть пароль на відкриття документа. Не варто вибирати пароль, що складається з простого слова. Програми злому паролів підберуть такий пароль за лічені хвилини. Придумайте комбінацію цифр і букв, яку легко можна запам'ятати. Наприклад, ім'я вашого друга і дату його народження. Проте варто зазначити, що такі паролі теж при бажанні можна дізнатися, застосувавши соціальну інженерію. Намагайтеся ставити складний пароль, і в теж час не важкий для вас.
4
Збережіть внесені зміни, закрийте документ. Тепер при спробі відкриття цього документа буде з'являтися діалогове вікно, що запрошує пароль на відкриття даного файлу. Якщо пароль буде невірним, з'явиться повідомлення про неправильність вводиться пароля, і документ не буде відкритий. Намагайтеся по максимуму захищати комп'ютер, щоб не виникло проблем надалі з вірусами, або троянами, які крадуть файли, паролі, всі дані з комп'ютера. Вся захист персонального комп'ютера багато в чому залежить від вас, і від налаштування певного програмного забезпечення.
5
Розробники програмного забезпечення Microsoft передбачили різні проблеми, пов'язані з написанням і використанням документів. Захистити документ легко: достатньо задати пароль на його відкриття, або на внесення змін.