Як потрібно відвідувати солярій. Як засмагати в солярій круглий рік схема.

Надмірне захоплення засмагою в солярії може завдати шкоди - привести до зростання пухлин, збільшення пігментації і втрати еластичності шкіри. Щоб уникнути подібних проблем і бути круглий рік красивою і засмаглою, варто дотримуватися деяких правил під час відвідування солярію.
Інструкція
1
Насамперед проконсультуйтеся з лікарем. Існує чимало ситуацій, коли засмага протипоказаний. Наприклад, при цукровому діабеті, захворюваннях щитовидки, туберкульоз або гіпертонії. Не можна відвідувати солярій при загостреннях хвороб шлунково-кишкового тракту, високій температурі, якщо ви приймаєте антидепресанти, антибіотики, транквілізатори. Деякі з ліків підвищують світлочутливість шкіри. Відвідайте онколога, якщо на вашому тілі є опуклі або зростаючі родимки.
2
Вибирайте солярій за рекомендаціями. Постарайтеся дізнатися, як давно там міняли лампи. Якщо лампи нові, час сеансу потрібно зменшити.
3
Не приймайте душ з милом, не використовуйте скраб і пілінг перед походом в солярій, оскільки шкіра, позбавлена захисного шару, більше схильна до опіків. Не користуйтеся духами і косметикою перед сеансом, це може призвести до подразнення шкіри.
4
Використовуйте спеціальні засоби для засмаги в солярії. Звичайні сонцезахисні креми не підійдуть. Порадьтеся з фахівцем салону і придбайте пробник крему, відповідний до вашого типу шкіри. Якщо ефект вам сподобається, можна купити баночку цього засобу в іншому місці, за меншою ціною. Такі спеціальні креми захищають шкіру, допомагають сприймати ультрафіолет і відновлюватися після процедур.
5
У солярії обов'язково використовуйте окуляри для захисту очей з лінзами, які не пропускають ультрафіолет. Не забудьте зняти контактні лінзи перед процедурою. Захищайте волосся шапочкою або хусткою. Захисту потребує і груди - використовуйте бюстгальтер або одноразові накладки на ореоли. Намажте губи гігієнічною помадою з сонцезахисним фільтром. Якщо на тілі є татуювання, їх краще прикрити. Зніміть всі прикраси і біжутерію.
6
Підберіть за допомогою консультанта грамотний режим засмаги в залежності від типу шкіри, її стану і потужності випромінювання солярію. Засмага у вертикальному солярії повинен тривати не більше 5 хвилин, оптимальний графік відвідування - 6-8 сеансів з інтервалами в кілька днів. У горизонтальному солярії можна засмагати до 10 хвилин за один сеанс. Це стандартні рекомендації, людям зі смаглявою шкірою час і кількість сеансів можна збільшити, а рудоволосий і світлошкірим - зменшити.
7
Після процедури прийміть душ, зволожите шкіру лосьйоном і випийте вітамінний напій.