Як визначити колір в Фотошопі.

У графічному редакторі Adobe Photoshop є інструменти, за допомогою яких можна визначити колір в якій-небудь довільній точці завантаженого зображення. Результат вимірювання можна отримати як в чисельному поданні, так і у вигляді еталонного колір а для будь-якого інструменту малювання. Передбачена і можливість зворотної операції - знаючи числове вираження колір ового відтінку, ви можете задати його в якості поточного робочого колір а.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Якщо потрібно визначити колір в якійсь точці вже існуючого зображення, почніть з завантаження його в редактор. Для цього призначений діалог, що викликається поєднанням клавіш Ctrl + O - з його допомогою вам треба знайти в комп'ютері файл зображення, виділити його і натиснути кнопку «Відкрити».
2
При необхідності визначити колір в якійсь точці на екрані монітора завантажте в Photoshop копію зображення з екрану. Зробити це дуже легко - натисніть на клавіатурі Print Screen, перейдіть у вікно графічного редактора, натисніть Ctrl + N, потім Enter і Ctrl + V.
3
Після того, як зображення відкрито в Photoshop тим чи іншим способом, увімкніть інструмент «Піпетка» - натисніть клавішу з англійською літерою I. Можна зробити це і клацанням по відповідній іконці на панелі інструментів графічного редактора.
4
Наведіть курсор миші на потрібну точку картинки. Якщо потрібно визначити колір якогось дрібного елемента, збільште зображення - натисніть клавіші Ctrl і «Плюс» потрібне число разів. Коли знадобитися повернути нормальний розмір, використовуйте поєднання Ctrl + Alt + 0.
5
Натисніть ліву кнопку миші - графічний редактор визначить відтінок в точці курсора і встановить його в якості робочого колір а. Якщо вам потрібно отримати результат в числовому поданні, відкрийте палітру колір ов - клацніть по іконці з двох пересічних квадратиків в нижній частині панелі інструментів. У віконці виберіть одне з численних вистав. Складові елементи розкладання колір а в кодуваннях RGB і CMYK позначені тут відповідними буквами, а шістнадцятковий код поміщений в поле у значка решітки # у нижнього краю вікна.
6
Якщо вам потрібно зробити зворотну операцію, тобто встановити робочий колір за відомим числовому поданням, використовуйте цю ж палітру. Складові кодувань RGB і CMYK доведеться набирати вручну, а шістнадцятковий код можна скопіювати в джерелі і вставити у відповідне поле палітри. Колір буде встановлений, коли ви натиснете кнопку OK.