Як відкрити торгову точку на ринку.

Наявність власної торгової точки на ринку може стати початком великого бізнесу. Найголовніше - відразу організувати правильну роботу і постійно розширювати асортимент товару, який користується попитом у споживача.
Вам знадобиться
  • - продукція для продажу;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно зареєструватися як юридична особа або як індивідуального підприємця. Також відразу вирішите питання з формою податкової звітності. Найбільш поширений варіант - це спрощена система оподаткування.
2
Проведіть маркетингові дослідження, щоб вибрати групу товару, яку ви будете реалізовувати. Продавати краще всього кілька видів продукції. Причому вона повинна бути суміжного характеру. Наприклад, якщо ви збираєтеся торгувати милом і гелями для душу, виставте на прилавок і мочалку. Або, якщо ви продаєте покришки на автомобіль, пропонуйте також вашим клієнтам і набір слюсарних ключів.
3
Знайдіть постачальників з найбільш вигідними для вас варіантом співпраці. Це може бути можливість оплати товару в розстрочку або ж придбання продукції під реалізацію. Такий варіант особливо зручний, якщо ви тільки починаєте свою підприємницьку діяльність. Також великим плюсом буде, якщо оптова вартість товару у цього продавця виявиться найнижчою.
4
Оберіть місце для торгівлі. Природно, що на ринку складно уникнути конкуренції: там досить багато однотипних точок. Але постарайтеся, щоб їх кількість була мінімальною, а місце максимально прохідним. Також, якщо ви тільки починаєте свою діяльність і не маєте можливості закупити необхідне обладнання, постарайтеся знайти місце вже максимально обладнане для торгівлі - з прилавками, вагами, якщо в них є необхідність.
5
Знайдіть продавця. Необхідно, щоб у людини вже був досвід подібної роботи, а також в наявності була санітарна книжка або довідка про проходження медичної комісії. Ви можете і самі бути продавцем, але тоді це буде займати весь ваш час, і ви не зможете повноцінно вкладатися в розвиток свого бізнесу, якщо у вас не буде надійного помічника або партнера.