Як обклеїти авто плівкою.

Автомобіль , обклеєний плівкою, відразу набуває індивідуальність і кардинально відрізняється від тисяч авто тієї ж марки. Якщо ви вирішили перетворити свій транспортний засіб, найпростіший і недорогий спосіб - обклеїти його плівкою, причому з її допомогою можна не тільки додати малюнок або напис, але і повністю поміняти колір машини.
Вам знадобиться
 • - автомобіль;
 • - вінілова наклейка на білому папері (основі);
 • - гараж;
 • - помічник;
 • - суха ганчір'я;
 • - канцелярський ніж;
 • - ракель;
 • - малярний скотч;
 • - розпилювач з водою;
 • - миючий засіб (наприклад, Fairy);
 • - промисловий або звичайний фен.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце для роботи. Оптимальний варіант - сухий і теплий (не менше +10? С) гараж. Клеїти плівку на автомобіль можна і на вулиці, якщо достатньо тепло і не вітряно. Наклейки, закріплені в більш холодну погоду, протримаються не більше двох тижнів.
2
Вимийте і висушіть автомобіль (або хоча б місце, де буде наклеєна плівка). Додатково знежирте розчином уайт-спіриту.
3
Прикладіть наклейку (але залишити монтажну плівку і підкладку) до автомобіля, слід регулювати, подрежьте в разі потреби. Зробіть мітки на машині за допомогою малярного скотча.
4
Якщо наклейка невелика, відразу зніміть з неї білу основу, робіть це з помічниками, бажано на столі. Монтажну плівку поки не чіпайте.
5
Візьміть розпилювач з водою і додайте в нього трохи миючого засобу (не більше 1/10 від обсягу). Просто вода не підійде, вона не дозволить коректувати положення наклейки. Щедро окропити місце обклеювання та клейку сторону плівки мильним розчином.
6
Прикладіть наклейку на автомобіль, розправте, при необхідності трохи подкорректируйте становище. Якщо наклейка велика, знімайте білу основу поступово, намагаючись не намочити її. Спочатку відігніть частина основи і прикладіть клейову частину плівки до поверхні. Поступово відклеюється папір і приклеюйте плівку до авто, поки вся вона не опиниться в потрібному місці.
7
Рівномірно прікатайте плівку гумовим ракелем, виганяючи бульбашки. Почніть з рівної поверхні, бажано з середини. Одночасно підсушуйте поверхню феном. Не варто занадто нагрівати плівку, вона може розплавитися.
8
Якщо плівка утворює натяг, видаляйте її частину після того, як поверхня під нею буде повністю прікататься і висушена. Далі переходите до країв і нерівностях.
9
Щоб не утворювалися складки, трохи відокремте наклейку і, нагрів її феном, знову прікатайте. Завдяки нагріванню плівка може трохи розтягуватися або стискатися. В крайньому випадку, щоб прибрати напругу плівки, можна трохи її розрізати і акуратно прикатать обрізані краю.
10
Коли становище наклейки буде вас влаштовувати, просушіть всю поверхню монтажним феном і залиште машину на 15 хвилин. Акуратно зніміть захисну монтажну плівку з наклейки.
11
Озброївшись повстяним ракелем, ще раз пройдіться по всій поверхні, виганяючи бульбашки і залишився мильний розчин. Якщо все-таки в центрі залишилися бульбашки, нагрійте його феном, проколіть голкою і акуратно притисніть до автомобіля. Дрібні бульбашки можете залишити, швидше за все, вони самі зникнуть через пару тижнів.
12
Обріжте надлишки плівки, краї нагрійте феном і підігніть, прокатайте ракелем. Витріть оновлений автомобіль дрантям або підсушіть феном. Не варто мити автомобіль, покритий плівкою, хоча б тиждень.