Як відстежити посилку з Гонконгу.

Покупки через інтернет стають дедалі популярнішими. Велике розмаїття товарів можна замовити з Китаю. При правильному виборі річ буде не лише коштувати дешевше, але і порадує своєю якістю. Переважна кількість посилок надсилають з Гонконгу .
Вам знадобиться
  • Трекинг номер вашої посилки, інтернет
Інструкція
1
Якщо ви вирішили замовити товар з Гонконгу і хочете бути впевнені в збереженні вашої посилки під час транспортування, заздалегідь домовтеся з продавцем про відстеження відправлення і оплатіть трекінг номер. Знання трекінгу дозволить вам в будь-який момент дізнатися, на якій стадії доставки знаходиться ваша посилка.
2
Ви можете вибрати один з двох доступних в Гонконзі варіантів трекінгу: відправка EMS або HongKong Registered AirMail. Другий варіант - це відправка державною поштою Гонконгу з реєстрацією або з присвоєнням трекінг номера. Здійснюється за допомогою авіапошти. Доставка займає 1-1,5 місяці.
3
Трекинг номер у разі HongKong Registered AirMail буде мати вигляд R * 123456789HK. R означає registred, тобто зареєстрована посилка, * - будь-яка буква, HK - Гонконг, і 9 цифр - особистий номер вашої посилки. Дізнатися його ви зможете у продавця після відправлення товару.
4
EMS або Express Mail Service - більш швидка і надійна пересилання відправлень. Вартість такого способу відправки вище, ніж HongKong Registered AirMail. EMS надсилають за 2-3 тижні, а трекінг номер присвоюється автоматично кожній посилці. Виглядати він буде наступним чином: E * 123456789HK.
5
Коли ви отримаєте трекінг номер вашої посилки, вам необхідно зайти на сайт пошти Гонконгу і вибрати мова - англійська. В меню сайту зліва виберіть пункт Mail Tracking. У вікні, введіть в порожнє поле ваш трекінг номер і натисніть кнопку. Відкриється сторінка, на якій ви зможете дізнатися про місцезнаходження вашої посилки.
6
Якщо у вас виникли труднощі з розумінням англійської мови, ви можете скопіювати отриману інформацію і перевести її на сайті-перекладача в онлайн режимі. Або просто скопіюйте адресу сторінки, що відкрилася і вставте його в поле перекладу. Сайт виконає переклад всієї сторінки.
7
Для відстеження EMS відправлень з Гонконгу ви можете скористатися послугами сервісу http://www.emsairmailtracking.com/. На сторінці, необхідно ввести трекінг номер виду E * 123456789HK в третьому зверху поле і натиснути кнопку HongKong Post. Після перезавантаження сторінки ви побачите інформацію про доставку вашої посилки.
8
Так само ви можете простежити за переміщенням вашої посилки на російськомовному сайті ГдеПосилка. Зайдіть на сайт і введіть трекінг номер в порожнє поле, натисніть кнопку "Де моя посилка?". Сервіс надасть вам докладну інформацію про пересилання російською мовою. Після реєстрації на сайті вам буде доступно багато корисних функцій з відстеження посилок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=slmoCtYHE-I
Зверніть увагу
Інформація про проходження через контрольну точку під час доставки посилки може з'являтися на сайтах через добу
Корисна порада
Оформлення трекінг номер коштує додаткових грошей, але впевненість у цілості вашої посилки.