Як оформити вітрину до Нового року.

Новорічні свята - це особливий час підйому продажів, підвищення відвідуваності в магазинах, торгових центрах. А грамотно оформлена святкова вітрина буде не тільки створювати святкову обстановку, але ще більше посприяти збільшенню прибутку.
Вам знадобиться
  • - самоклеюча плівка;
  • - фігурка Діда Мороза та інших казкових героїв.
Інструкція
1
Використовуйте для оформлення вітрини самі різні матеріали і технології. Це можуть бути прості зображення, які можна роздрукувати на папері або на тканині, або ж створення цілої дизайнерської композиції. Тільки робіть все якісно. Найкраще замовити дизайн професіоналу, ніж самостійно намалювати з дітьми стінгазету. Незважаючи на те, що це потребуватиме певних фінансових витрат, вони в кілька разів окупляться підвищеної відвідуваністю. Використовуйте аплікації з самоклеющейся плівки. Це дозволить швидко оформити вітрину , а потім видалити плівку зі скла без слідів.
2
Новорічне оформлення вітрини вашого магазину має відповідати всьому стилю приміщення, оскільки основною метою залишається збільшення продажів і впізнанності просувається бренду. Таким чином, не варто прикрашати вітрину ювелірного магазину дешевої мішурою або штучним снігом, а от у магазині дитячих товарів відмінно виглядатиме фігура Діда Мороза з мішком за спиною і вбрана ялинка. Також в такому магазині можна розставити фігурки казкових героїв з мультиків, які асоціюються з новим роком.
3
Грамотно використовуйте освітлення. Останнім часом стала популярною в новорічному оформленні вітрин світлодіодне підсвічування. Але займатися питанням освітлення найкраще професіоналам, тому що цей елемент оформлення може як дуже вигідно підкреслити інші елементи дизайну, так і сильно зіпсувати навіть самий цікавий варіант оформлення. Використовуйте гірлянди й інші предмети підсвічування, які потім можна буде легко зняти і прибрати до наступного свята.
4
Скористайтеся моментом масових закупівель і використовуйте в новорічному варіанті оформлення вітрини такі слова, як «Зимова акція» або «Новорічний подарунок за 50%». Це банальні речі, але в передноворічній метушні, навіть якщо на ваших цінниках вартість товару не зміниться, кількість продажів зросте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mW4-3BI4MZQ