Як скасувати архівацію.

При покупці комп'ютера в спеціалізованому магазині великий шанс набути системного блок з передвстановленою операційною системою. Найчастіше в Windows 7 активована опція «Архівація даних», яка вимагає виділення додаткового дискового простору під свої потреби.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 7.
Інструкція
1
Для деактивації опції «Архівації даних" необхідно відкрити «Панель управління» і перейти до розділу «Система і безпека». В блоці «Адміністрування» необхідно вибрати елемент «Служби». Виберіть пункт "Архівація даних" і викличте «Властивості» через контекстне меню. В варіантах запуску необхідно поставити позначку на рядку «Відключено».
2
, щоб зберегти установки та перевірити виконану настройку, необхідно перезавантажити комп'ютер. Відкрийте меню «Пуск», перейдіть до елементу «Вимкнення». Натисніть на трикутник збоку і виберіть рядок «Перезавантаження». При повторному появі даної проблеми слід створити новий обліковий запис і перевірити, чи є там така ж проблема, інакше виконати чисту завантаження системи.
3
Для повернення до колишніх налаштувань (за замовчуванням) необхідно перейти до аплету «Архівація та відновлення» і натиснути посилання «Налаштувати резервне копіювання». У вікні, вкажіть розділ або каталог для збереження резервних копій. В деяких редакціях Windows 7 є кнопка «Зберегти в мережі», за допомогою якої є можливість зберігати архівіврованние дані на віддалених джерелах.
4
Також рекомендується вибрати спосіб архівування: «Надати вибір Windows» або «Надати мені вибір». У першому випадку в архіві будуть активовані всі параметри для копіювання, включаючи деякі порою непотрібні бібліотеки. У другому ж випадку потрібні опції вам доведеться вибирати особисто (рекомендується для знаючих користувачів).
5
При виборі ручного режиму слід натиснути кнопку «Далі», щоб уточнити параметри збереження архівних копій. У новому вікні поставте позначки навпроти потрібних рядків і натисніть кнопку «Зберегти параметри і вийти». За замовчуванням архівна копія створюватиметься щотижня, для зміни цього інтервалу необхідно натиснути посилання «Змінити розклад».