Як потрібно ставити підпис.

З повсюдним поширенням комп'ютерів люди все рідше використовують для написання повідомлень і листів авторучку, але щоб поставити підпис , вона неодмінно буде потрібно. Підпис - унікальна напис, графічно засвідчує особистість її власника. Тому бажано вибрати її один раз і використовувати на всіх документах.
Інструкція
1
Жоден документ не регламентує, як потрібно ставити підпис . Звичайно, вона повинна бути відображенням вашого прізвища, а іноді й імені-по батькові. Багато хто вибирає таке написання, коли підпис починається з трьох букв, що позначають ініціали. Але це не обов'язково - ви можете використовувати при її написанні букву імені та прізвище або тільки прізвище.
2
У тому випадку, коли ви відповідальна посадова особа і ваша підпис ставиться під важливими, в тому числі фінансовими документами, вам просто необхідно мати усталену накреслення підпису. В іншому випадку платіжні документи можуть бути не прийняті в банку. Адже в цьому випадку ваша підпис завжди порівнюється операціоністом з тим зразком, який ви представили на спеціальній картці. Для таких випадків використовуйте підпис у вигляді власного прізвища, написаної повністю - в цьому випадку її накреслення завжди буде однаковим. Для підпису на важливих паперах використовуйте ручку з чорним чорнилом.
3
На всіх інших видах документів, де ваша підпис
4
Щоб підпис справляла враження і свідчила тільки про позитивні якості вашого характеру, попрацюйте над її написанням. Так, якщо кінець підпису спрямований вгору, це буде свідченням сильного й енергійного характеру, навіть оптимізму. Важлива навіть довжина підпису - грунтовні, неквапливі, вдумливі люди ставлять довгу підпис , люди з швидкою реакцією, що не відрізняються великим терпінням, ставлять карлючку з декількох букв. Пов'язані між собою букви в підписі говорять про те, що її власник - людина, що володіє логічним мисленням, послідовний у своїх діях.
Зверніть увагу
У листах і документах точка після підпису не ставиться.