Як визначити мережеву адресу.

Незалежно від підключення до мережі інтернет кожен комп'ютер має свій мережевий адресу , який також називається IP- адресу ом. Зазвичай його представляють у вигляді числового значення, за яким можна відстежити дії користувача. Основна умова для виділення цього значення - наявність мережевої плати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою мережевою картою.
Інструкція
1
Після установки мережевої карти в системний блок, а також інсталяції драйверів для цього пристрою, активного користувача автоматично стає доступний індивідуальний мережевий адресу . IP- адресу вашого комп'ютера в мережі може бути динамічним або статичним. Ці установки залежать від типу вашого модему і провайдера, який забезпечує ваш комп'ютер інтернетом.
2
Для визначення свого мережевого адресу а необхідно запустити утиліту «Налаштування протоколу IP». Відкрийте меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати» або натисніть клавіші Win + R. У вікні, введіть cmd і натисніть клавішу Enter або кнопку «ОК».
3
У вікні чорного кольору введіть команду ipconfig для визначення вашого адресу а і натисніть клавішу Enter. Для більш старих операційних систем використовуйте команду winipcfg. У вікні з'являться три параметра: «IP- адресу », «Маска підмережі» і «Основний шлюз».
4
Потрібна інформація отримана, тепер ви знаєте свій мережевий адресу . Заради інтересу можна переглянути всі дані про поточний з'єднанні, повернувшись в командний рядок з командою ipconfig/all. Натисніть клавішу Enter, щоб переглянути відповідь цієї команди. Тут варто звернути увагу на параметр MAC- адресу , він часто використовується при паролювання інтернет-з'єднання, наприклад, через wi-fi-роутер.
5
Можна використовувати більш доброзичливий віконний інтерфейс, ніж «Командний рядок». Відкрийте ваші «Мережеві підключення» і перейдіть до властивостей поточного з'єднання (правою кнопкою миші на значку, потім вибрати «Властивості»). У вікні, перейдіть до елементу «Стан» і на вкладці «Підтримка» перегляньте основні відомості. Натисніть кнопку «Подробиці», щоб переглянути набагато більше параметрів.
6
Також додаткову інформацію можна дізнатися за допомогою спеціальних інтернет-сервісів, посилання на один з таких знаходиться нижче, в розділі «Додаткові джерела».