Як відіпрати смолу. Як відіпрати пляму від смоли.

Відіпрати смолу з одягу звичайним способом не вийде, так як вона не розчиняється у воді і не роз'їдається жодним порошком. Щоб видалити забруднення, вам знадобляться спеціальні засоби, небагато часу і сил.
Вам знадобиться
  • - розчинник;
  • - спирт;
  • - ефір;
  • - порошок;
  • - рідина для миття посуду.
Інструкція
1
Спробуйте видалити частину смоли механічним шляхом. Якщо вона липка, помістіть виріб в морозильну камеру і залиште на кілька годин, щоб вона стала жорсткою. Потім швидко соскребіте її. Зазвичай після застигання смола стає дуже крихкою і без особливих зусиль відходить від матеріалу.
2
Якщо на одязі все одно залишилася невелика пляма, видаліть його бензином, гасом, розчинником або уайт-спиритом. Просочіть ватний диск, прикладіть його до смоли і залиште на кілька хвилин. Злегка потріть чистим диском, змоченим в розчині, після закінчення часу.
3
Прибирайте залишки смоли з речей, які не можна прати, нерозбавленим медичним або денатурованим спиртом. Протріть виріб вологою губкою. Зазвичай після використання спиртовмісних речовин на одязі не залишається плям, але якщо це все ж сталося, обробіть їх миючим засобом для посуду.
4
Смола з шкіряних виробів прекрасно віддаляється жирними речовинами. Змочіть ганчірку в оливковій або соняшниковій олії і протріть пляму. Потім вдамося до допомоги спирту, щоб прибрати жир з поверхні матеріалу. Подібним способом можна видаляти плями від смоли і з делікатних тканин.
5
Добре змочіть ганчірку в ефірі і протріть пляму. Через невеликий проміжок часу повторіть процедуру. Смола повинна розчинитися. Якщо цього не сталося, змочіть саме пляма, потім потріть його губкою і виперіть виріб в мильному розчині.
6
Скористайтеся допомогою професіоналів, якщо пляма від смоли не вдалося видалити або ви побоялися зіпсувати річ. Вам приведуть одяг в повний порядок за цілком помірну плату, при цьому не зашкодять ні колір, ні волокна тканини.