Як обжати кабель без інструменту. обжимка кабелю інтернету до комп'ютера.

Швидше за все, багато з власників комп'ютерів з підключенням до інтернету по виділеній лінії стикалися з проблемою, коли через одного незручного руху або неякісної обжимки, кабель просто відвалювався від комп'ютера, а інтернет, відповідно, пропадав. У такому випадку чекати приходу майстра буває дуже довго, та й не хочеться, тому що дану проблему легко вирішити самому.
Інструкція
1
Проте зовсім без інструменту і запасних частин тут не обійтися. Принаймні, вам буде потрібно новий коннектор RJ-45, викрутка і гостро заточений ніж. Подальші маніпуляції - справа техніки.
2
Візьміть кінець UTP-кабелю, який раніше підключався до комп'ютера, і акуратно зніміть з нього зовнішню оплетку, приблизно 2-2,5 см. Для цього необхідно зробити неглибокий надріз, після чого стягнути їх з внутрішніх жил кабелю і обрізати . Після цього візьміть в руки відірваний RJ-45 і подивіться, як там розподілялися дроти. Вам необхідно розташувати жили в тому ж самому порядку. Як правило, послідовність жив буває наступна: біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, синій, біло-синій, зелений, біло-коричневий, коричневий.
3
Тепер слід звести всі дроти разом в один ряд, після чого ножем зрізати зайве виступаючі кінчики. Коли дана операція завершена, вам необхідно точно також, як і в RJ-45, увіткнути жили в новий коннектор. При цьому необхідно переконатися, що кінці обробленого кабелю рівномірно і до кінця зайшли кожен в свій паз.
4
На останньому етапі вам потрібно перевернути коннектор. Там ви побачите невелику виїмку, що пролягає поперек всіх восьми жил кабелю. Візьміть у руки плоску викрутку (ніж з заокругленим кінцем) і вставте її в дане поглиблення, після чого сильно натисніть. Тим самим ви затиснете дроти всередині коннектора і забезпечите хороший контакт.
5
Після цього несильно посмикайте кабель , щоб перевірити надійність обжимки кабелю. Якщо дроти тримаються погано і починають поступово виходити з коннектора, постарайтеся засунути їх назад і повторіть попередній крок. Якщо цього зробити не вийшло, то доведеться діставати черговий RJ-45 і починати все спочатку, тому постарайтеся бути акуратним.