Як обставити кабінет. Як обставити маленький кабінет 12м2.

Мрія про роботу не виходячи з дому вже стала реальністю для багатьох людей. Письменники пишуть книги? не покидаючи рідних стін, фотографи обробляють і пересилають через інтернет знімки, копірайтери складають рекламні тексти. Це дуже зручно: прокинувся, випив кави, перейшов з вітальні в кабінет - і опинився на роботі. Не знімаючи халата і тапочок. В принципі, можна працювати і в спальні. Але якщо є можливість, то краще обзавестися кабінет ом, причому, правильно оформленим.
Інструкція
1
ЦветВибірайте для обробки кабінет а насичені соковиті кольори. Пастельні відтінки розслабляють, заколисують, а тому бежеві шпалери, світло-горіхова меблі з ніжно-рожевою оббивкою тощо мало сприяють плідній работе.Отдавайте перевагу щільному дисциплінує колорит. Відмінно підійдуть для оформлення кабінет а сірий, чорний, коричневий, шоколадний, зелений, синій, темно-вишневий, бордовий. Уникайте перенасичення інтер'єру кабінет а яскравими відтінками (червоний, оранжевий, яскраво-синій та інші) і аксесуарами - картинами, дрібничками. Вони відволікають від роботи, зосереджуючи увагу людини на себе. Що стосується матеріалів, то краще всього віддати перевагу тим, які володіють «інформативною» текстурою: дереву, каменю, цеглі.
2
СветВибірайте для кабінет а приміщення з максимальним рівнем природного світла. При цьому в ньому має бути і багаторівневе регульоване по яскравості електричне освітлення. Головне правило - якнайменше тіней. Причому, для освітлення робочої зони необхідно передбачити додаткові джерела світла (класика жанру - настільна лампа по ліву руку від сидячого).
3
МебельВибірайте меблі для кабінет а у відповідності зі своїми смаками і потребами. Але пам'ятайте, що чим менше приміщення, тим більш витонченою і «повітряної» вона повинна бути. У маленькому кабінет е масивний дубовий стіл, величезне шкіряне крісло і шафа-бібліотека до стелі буквально «задавлять» вас своєю монументальністю. Яке вже тут творчість, в такий-то тісноті! У маленькому приміщенні замість шаф краще встановіть підвісні полиці або витончені етажерки, а замість величезного письмового столу і крісла- багатофункціональний комп'ютерний столик і офісний стілець. Вбудована або відкидна меблі теж може стати хорошим рішенням для маленького приміщення. І не забувайте, що письмовий стіл повинен стояти в самому добре освітленому місці кабінет а.