Як відзначити 1 вересня. оформлення класу на 1 вересня глобус.

Перший день у школі - важлива подія для вчорашнього вихованця дитячого садка. Перед дитиною відкривається новий світ, в якому його чекає чимало відкриттів. Дорога в цей світ починається 1 вересня, і цей день повинен бути щасливим і незабутнім. Він може стати справжнім святом, в якому візьмуть участь не тільки першокласники, але й більш старші хлопці.
Вам знадобиться
  • - подарунок для дитини;
  • - шкільне приладдя:
  • - зал в клубі, установі додаткової освіти або кафе;
  • - кульки, стрічки та інші елементи оформлення.
Інструкція
1
Почніть готуватися до свята заздалегідь. Дізнайтеся, як школа збирається зустрічати своїх нових учнів. Звичайно проводиться лінійка, причому суворого регламенту зараз немає. Необхідні елементи шкільного заходу - побудова, привітання директора, учнів старших класів, батьків, представників місцевої влади. Але на шкільній лінійці може бути і театралізація, і показові виступи спортсменів і танцюристів. Але все має бути підпорядковано ідеї свята. Цей день - початок подорожі в країну Знань.
2
Підготуйте подарунки для ваших першокласників. Це має бути щось, потрібне в школі або просто ориентирующее дитини на отримання знань. Якісь приналежності дітям вже подарували на випускному в дитячому садку, в деяких регіонах набори для першокласників дарують регіональні або місцеві влади. Виберіть те, що ще не дарували. Книга, глобус, набір фломастерів, диск з навчальними програмами та дидактичними іграми - вибір у сучасної людини досить великий. Дуже добре, якщо традиція дарувати дитині щось корисне для школи збережеться і в майбутньому.
3
Поговоріть з учителем та іншими батьками, чи хочуть вони організувати свято крім того, який буде в школі. Може бути, вийде влаштувати торжество для всього класу. Якщо не всі батьки захочуть - не турбуйтеся. Можна відсвяткувати початок навчального року з групою однокласників вашого сина чи доньки, з сусідськими дітьми або навіть в колі сім'ї.
4
Дізнайтеся у закладах культури вашого району, чи можна там замовити програму, присвячену початку навчального року. Зараз багато будинків культури надають такі послуги. У цьому випадку вам залишається тільки зібрати і внести гроші і, можливо, вибрати варіант оформлення.
5
Свято можна організувати і в дитячому кафе. Оплатити замовлення краще заздалегідь, домовившись з власником, які страви будуть на столах. Навряд чи є сенс замовляти обід з першим і другим стравами, а от морозиво, соки, солодкі десерти дуже навіть підходять. Про оформлення доведеться подбати самим, але в цьому випадку воно досить просте. Можна поставити на столи букети з кульок або живих квітів, вручити кожному учаснику якийсь пам'ятний сувенір.
6
Продумайте програму. Вона може включати конкурси, вікторини, словесні і малорухливі ігри. Рухливі можна буде провести пізніше на вулиці. Постарайтеся, щоб всі ігрові завдання були так чи інакше пов'язані з навчанням. Можна запропонувати дітям вирішувати приклади на швидкість, згадувати назви міст, звірів і птахів, розіграти казкових героїв. Якщо у когось із батьків є акторські здібності, він може зіграти роль казкового персонажа. Він повинен бути таким, якого дітлахи могли б чогось навчити, начебто Незнайки, Карлсона і т.д.
Корисна порада
Позначити 1 вересня можна і в колі сім'ї. Приготуйте святковий обід з тих страв, які любить винуватець торжества. Вручіть подарунок. Влаштуйте колективний перегляд науково-популярної програми або відповідного фільму про школу.
Шкільні свята відіграють важливу роль у житті класу. Добре організований захід здатне згуртувати колектив, зміцнити дружні стосунки. Відмінним приводом для проведення свята може послужити 8 березня.
Інструкція
1
Для початку організуйте невелике зібрання хлопчиків класу та їх батьків. Разом визначте орієнтовний план заходу, по можливості заздалегідь розподіліть обов'язки: хто займеться прикрасою приміщення, хто написанням сценарію свята, хто приготуванням страв. Також визначте бажаючих взяти участь у виступах - таланти не повинні пропадати даремно.
2
Оберіть тематику майбутнього дитячого свята. Визначтеся з тим, якого плану подання буде на заході. Це може бути невелика театральна постановка або сценка, читання віршів і пісні під гітару або своєрідна «Хвилина слави» - демонстрація талантів учнів.
3
Займіться написанням сценарію. Вислухайте побажання самих учнів, а роботу над сценарієм можете зробити колективною. При нестачі досвіду або фантазії візьміть за основу один з готових вподобаних сценаріїв. Їх можна знайти в спеціальній літературі або інтернеті.
4
Продумайте прикраса приміщення, де буде проходити свято. Воно повинно відповідати тематиці заходу і загальному настрою. Заздалегідь призначте відповідальних за прикрасу. Прикрашати приміщення перед святом краще всім разом - це підніме настрій і зміцнить відносини між учнями.
5
Вирішіть, чи будуть додаткові конкурси або дискотека. Якщо будуть, то підберіть кілька різних за направленням конкурсів, а за музику на дискотеці призначте відповідальним одного з учнів або батьків. Якщо вечірка планується костюмованої, заздалегідь повідомте всім про її темі, а краще запропонуйте придумати її разом.
6
Подбайте про частування. Наявність «солодкого столу» на святі просто необхідно. Вирішіть це питання на зборах з батьками - що і в якому вони хочуть бачити в якості частувань, чи будуть частування готуватися батьками або купуватися. Призначте кілька людей відповідальними за вирішення цього питання.