Як відмовити в поверненні товару.

Взаємовідносини продавця товара і його покупця регулюються цивільним кодексом РФ і Федеральним законом «Про захист прав споживача». Втім, в цьому законі обумовлюються не тільки права покупця, але і продавця, який також має можливість в деяких випадках відмовити в поверненні товара .
Інструкція
1
Умовою повернення товара належної якості є дотримання 14-ти денного терміну, не рахуючи дня придбання товара . Але такий привід, як «разонравилось» або «передумав», тут не проходить. За законом, ви повинні обміняти товар який не влаштував покупця за розміром, фасоном, габаритами або комплектації. Так, наприклад, якщо в магазині є такий же товар іншого розміру, ви цілком можете відмовити в поверненні сплачених грошей.
2
Для негативного рішення з приводу повернення, згідно ст. 25 закону, може стати те, що порушений товарний вигляд возвращаемого виробу або його заводська упаковка. У тому випадку, коли товар був у вживанні, відсутні заводські ярлики і пломби, ви також не можете задовольнити вимогу покупця на повернення товара .
3
Крім того, існує перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну в будь-якому випадку. Крім предметів особистої гігієни, білизни, ліків тощо, в нього входять деякі види технічно складних товарів побутового призначення. Це ті з них, на які встановлено гарантійний термін. Повернути гроші вам доведеться в тому випадку, якщо покупцеві вдасться довести, що користуватися товаром неможливо, і його ремонт в цілому зайняв більше 30 днів протягом року експлуатації.
4
Вивчіть ст. 18 і 19 Закону, в них ви ознайомитеся правами споживача при виявленні браку в товарі і термінами, протягом яких ці права можуть бути пред'явлені. Елементарне порушення таких строків вже може служити законним правом відмовити в поверненні товара .
5
Залишити вимоги покупця без задоволення ви можете також, якщо були порушені правила по експлуатації або доглядом за виробом. Наприклад, річ піддавалася пранню, в той час як рекомендована була тільки хімічне чищення.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що жодним нормативно-правовим актом не закріплено обов'язок покупця зберігати споживчу тару придбаного товару. Ваша відмова в добровільному порядку повернути гроші на цій підставі легко буде оскаржений у суді.