Як підвищити свій інтелект.

Хоча давно доведено, що тест на IQ не завжди характеризує людину, як хорошого працівника, проте, кадрові служби багатьох підприємств використовують його при тестуванні здобувачів. Для людини з розвиненим інтелектом вирішити такий тест не складе ніяких труднощів. І цьому можна навчитися.
Інструкція
1
Всупереч поширеній помилці, інтелектуальна людина не синонім людині начитаному. Можна багато читати, але при цьому не бути високоінтелектуальної особистістю. Наявність розвиненого інтелекту передбачає наявність гарного словникового запасу, вміння мислити логічно, швидкості мислення, відмінною пам'яті і навіть математичних здібностей. Всі ці якості можна розвинути в собі. Але без читання тут не обійтися, тому обзаведіться бібліотечним абонементом, або скористайтеся інтернетом для скачування необхідної літератури.
2
Не нехтуйте тренуваннями для мозку. Йдете на зупинку - згадайте в розумі таблицю множення, множте дво- і тризначні числа, спробуйте проговорити алфавіт з кінця. Тести, кросворди, кубик Рубика та інші загальновідомі «розваги» також сприяють як розвитку математичних навичок, так і логічному мисленню. Запам'ятовуйте якомога більше: вірші, назви, розкладу поїздів, телепрограму. Поставте собі завдання запам'ятовувати написане, прочитавши один тільки раз, і поступово йдіть до неї. Не забувайте про спорт: він позитивно впливає на мозок, так як від фізичних навантажень (без зайвого фанатизму, зрозуміло) ростуть нервові клітини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hds_cnVdhVY
Відповідно до думки деяких учених, інтелект людини на 70% закладається ще до народження. Однак залишаються ще доступні для розвитку 30%, і батьки мають можливість значно поліпшити інтелектуальні здібності своєї дитини. Особливу роль при цьому відіграє харчування. Саме від того, в яких кількостях малюк буде отримувати вітаміни і мінерали, залежатиме його інтелект.
Завдяки низці досліджень, проведених вченими, вдалося з'ясувати, що базові інтелектуальні здібності формуються в перші два роки життя, притому вони напряму залежать від раціону дитини. Чим більше дають малюкові продуктів, що сприяють розвитку головного мозку і поліпшення його роботи, тим розумнішим він виросте згодом. Зокрема, цей факт було доведено завдяки результатам експерименту, в якому брало участь 7000 детей.Самим корисним продуктом для дитини виявилося грудне молоко. У ньому міститься багато корисних вітамінів і мінералів, які не тільки зміцнюють імунітет, але і покращують роботу головного мозку. Вивчивши результати експерименту, вчені порадили молодим матерям годувати своїх малят грудьми до 1,5-2 років, щоб дитина виросла більш умним.Развітію інтелекту сприяє також вживання фруктів, овочів і кисломолочних продуктів. Інтелект дітей, яких годували в основному здоровою їжею, за результатами тестування виявився вище середнього рівня. Саме тому рекомендується давати дітям свіжі ягоди, овочі і фрукти, а також такі продукти, як сир і риба. У червоній рибі міститься йод і цинк, і її вживання сприяє поліпшенню концентрації уваги, зміцненню імунітету і поліпшенню роботи головного мозку. Зрозуміло, батькам рекомендується розробляти «інтелектуальну дієту», користуючись рекомендаціями дитячого врача.Помімо корисних продуктів є і шкідливі. Вчені з'ясували, що діти, яких у віці до 2 років часто годували чіпсами, бісквітами, цукерками, шоколадом і напували газованою водою, до восьми років виявлялися менш уважними та кмітливими, ніж їх однолітки. З цієї причини лікарі рекомендують повністю виключити з раціону малюка продукти, які сповільнюють розвиток головного мозку. Це особливо стосується чіпсів і газованої води.