Як носити гематит.

Назва « гематит » в перекладі з грецької ("haimatos") означає «кров». Іншими назвами мінералу, а також його різновидів є: «червоний залізняк», «кровавик», «залізна нирка», «сангвіною». Забарвлення каменю часто має буро-червоний колір, який доходить до практично чорного. Блиск - напівметалевий або металевий.
Вам знадобиться
  • Гематит.
Інструкція
1
Поширена думка, що гематит сприяє очищенню крові і зміцненню кровоочіщающій органів - нирок, печінки та селезінки. Також вважається, що камінь здатний захистити свого господаря від різних астральних нападів, допомогти відкрити світ з нового боку, розшифровувати знаки, які посилає Всесвіт людям.
2
Візьміть до відома, що астрологи рекомендують носити гематит лише декільком знакам зодіаку: Ракам, Скорпіонам, Водоліям, Овнам і Козерогам. Для Близнюків, Дів і Риб він категорично протипоказаний. Решті знаків камінь слід носити лише в тому випадку, якщо людина є практикуючим магом.
3
Так як гематит покликаний надавати своєму власникові відвагу і мужність, він, перш за все, є оберегом чоловіків. У стародавні часи шматочки каменю вішали на шию, зашивали в одяг, ховали у взуття, які виходять на війну солдатам. Вважалося, що камінь допоможе здолати будь-якого ворога.
4
Жінки також можуть носити гематит як талісман. Їм він допомагає при початку будь-якого підприємства, а також у професійному навчанні.
5
Врахуйте, що, виходячи з характеру даного каменю, оправляти його потрібно тільки в срібло. Він здатний принести щастя, якщо носити його на вказівному пальці (для чоловіків на правій руці, жінкам же - на лівій).
6
Одягаючи кулон з гематит а, знайте, що він дозволяє розчути власний внутрішній голос і підвищує інтуїцію. Браслет з даними камінням покращує слух, намиста - зір. Але при цьому дотримуйтеся обережності - гематит , який носять у великій кількості, сильно знижує артеріальний тиск.
7
Народними цілителями рекомендується класти шматочок каменя на частини тіла, що мають мляве і слабке кровообіг. Годуючим матерям можна носити талісман з даного каменю на грудях - за повір'ями, він сприяє різноманіттю молока.
8
Допомагає гематит і в стабілізації гормональної системи, зменшує шкідливі наслідки стресу, позбавляє від порушень сну. Є думка, що камінь допомагає навіть розчиняти і виводити камені з сечового міхура. Помічено, що в будь-якому випадку гематит сприяє поліпшенню енергетики власника, сприяє підтримці організму в тонусі і припливу нових сил.
Побутує в народі така думка, що талісман необхідно завжди носити з собою. Однозначно, що логіка в цьому є, так як його енергія здатна впливати безпосередньо на ауру людини. Деякі талісмани дають психологічний захист тим, хто їх носить. Наприклад, ви можете взяти талісман удачі з собою на відповідальний іспит.
Інструкція
1
Деякі талісмани необхідно прикріпити до мішені, щоб посилити їх магічну дію. Здійснюючи велику частину своєї роботи на астральному рівні, такі талісмани не береться під впливу відстані або часу, проте існують і такі, які найкраще помістити ближче безпосередньо до людині, яка бажає переконатися в їх дії.
2
Талісмани, які призначені для швидкого одужання та удосконалення особистих якостей, необхідно ховати під подушку. Це допоможе їм впливати на особисту ауру людини і особливі енергетичні центри під час сну. Як правило, талісмани можуть це робити навіть на відстані, однак ефект буде більш слабким.
3
Талісмани, які призначені для подорожей, необхідно обов'язково брати з собою або класти в дорожню сумку. Найчастіше проблеми, які можуть виникнути з людиною в дорозі, відбуваються на матеріальному рівні. Якщо талісман буде знаходитися під рукою, то він допоможе швидко нейтралізувати весь негатив.
4
Якщо ваші особисті обереги не входять до вищевказані категорії, то їх потрібно зберігати в коробці або конверті, де вони не зіпсуються. Ні в якому разі не кладіть талісман у скляний або свинцевий контейнер. Також не слід поміщати їх в ємність, перев'язану шовковою стрічкою або ниткою. Все це нейтралізує енергію талісмана на астральному рівні, ізолюючи його від зовнішнього світу.
5
Для тривалого зберігання талісманів варто зробити для них відповідний контейнер. Візьміть невелику дерев'яну коробку і пофарбуйте її всю в чорний колір. Потім залакіруйте. Це ідеальний варіант для збереження енергії талісманів. При цьому пам'ятайте, що в коробку необхідно класти лише один екземпляр.
6
Майте на увазі, що класти талісмани потрібно на відстань не менше трьох метрів один від одного, тому що може відбутися перехресне заряджання. Також їх можна поміщати поруч з потужними джерелами електричної енергії. Це може негативно вплинути на енергію самих талісманів.