Як відкачати масло.

Серед безлічі проблем, з якими доводиться стикатися автолюбителям, далеко не останньою є перевищення рівня масла в двигуні після його заміни або доливання. Не праві ті, хто звертає увагу тільки на те, щоб він не опускався нижче мінімального значення. Перевищення максимального рівня - явище неприпустиме.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - оглядова яма, естакада або підйомник;
  • - поліетиленова трубка;
  • - шприц;
  • - мірна ємність.
Інструкція
1
Якщо з якихось причин рівень масла в двигуні вашого автомобіля перевищує максимально допустиме значення, обов'язково відкачайте його. Не варто чекати, само воно нікуди не зникне. Якщо не покваптеся, можливо, вам доведеться міняти сальник коленвала - не найдешевший вид ремонту.
2
Видалити надлишок олії з двигуна можна по-різному. Перший спосіб досить простий. Злийте зайве масло через зливний отвір картера. Для цього помістіть автомобіль на оглядову яму, заженете на естакаду або підніміть за допомогою підйомника.
3
Дайте двигуну охолонути, інакше сливаемая рідина може виявитися занадто гарячою, і вам буде складно загвинтити пробку.
4
За допомогою гайкового ключа згвинтив пробку на зливному отворі картера. Притримуючи її рукою, тонкою цівкою злийте масло в мірну ємність. Після того як необхідну кількість злито, загвинтите пробку. Спосіб цей досить «брудний» і вимагає від виконавця певної вправності. До того ж оренда підйомника або естакади - задоволення не завжди безкоштовне.
5
Другий спосіб простіше і зручніше. Дану процедуру краще проробляти на розігрітому двигуні. В цьому випадку масло легше відкачати. Вийміть масляний щуп з відводу картера. Візьміть поліетиленову трубку від медичної крапельниці, довжиною не менше 1м. Протолкніте її в відвід на максимальну глибину. Інший кінець трубки з'єднайте зі шприцом, який працюватиме за принципом вакуумного насоса. Потягніть за поршень. Масло підніметься в трубку і заповнить шприц. Від'єднуйте від трубки. Злийте масло в підготовлену ємність. Повторіть.
6
Переваги даного способу очевидні. Оскільки відомий обсяг шприца, кількість откачанного масла легко визначається з точністю до міліграма і не потреби «ловити» потрібний момент. Відкачати надлишок можна в будь-якому зручному місці, не проливши при цьому ні краплі.
Нерідко у автомобілістів виникає така проблема, як масло, залите в надлишку в двигун транспортного засобу. Дана проблема чревата не зовсім приємними наслідками у вигляді дорогого ремонту, тому знання про своєчасне ремонті цієї неполадки принесе величезну користь автовласникам.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - шприц з трубкою;
  • - ємності для зливу.
Інструкція
1
При виявленні перших ознак потрапляння надлишків масла в двигун не затягуйте з ремонтом ні в якому разі. В іншому випадку може знадобитися дорогий ремонт по зміні сальника коленвала. Є декілька способів з відкачування масла з двигуна. Перший, найпростіший варіант - можна звернутися за допомогою в спеціалізований автосервіс.
2
Другий, найпоширеніший, але занадто складний варіант. Даний спосіб вимагає деякої вправності для вирішення цієї проблеми. Суть його полягає в наступному: скористайтеся зливний пробкою картера, попросту слив через неї масло. Слід відразу сказати, що спосіб цей досить «брудний» і перед його використанням необхідно підготувати місце ремонту.
3
Для того щоб здійснити відкачку масла подібним чином, потрібно помістити автомобіль на оглядову яму, загнати на естакаду або ж підняти за допомогою підйомника. Обов'язково дайте двигуну охолонути, щоб надалі уникнути проблем з загвинчуванням пробки. Використовуючи гайковий ключ, згвинтив пробку зі зливного отвору картера. Потім акуратно злийте надлишки масла в ємність. Отже, масло злито. Загвинчуйте пробку. Цей метод до того ж ще й дорогий, адже оренда підйомника або естакади не завжди проводиться безкоштовно.
4
Також не забувайте і про третій варіант. Візьміть поліетиленову трубку. На кінці її закріпіть шприц. Також вам буде потрібно ємність для зберігання злитого масла. Набагато простіше процедуру викачування масла проводити при прогрітому двигуні. Вийміть жовтий масляний щуп. У цей отвір опустіть трубку. Надлишки масла відкачайте за допомогою шприца. Слідкуйте за ступенем наповненості шприца. Ледве рівень масла досягне максимуму, від'єднайте шприц від трубки і злийте масло. Повторюйте процедуру до тих пір, поки рівень масла не нормалізується.