Як організувати бар.

Власний бар - прекрасна можливість для успішного входження в ресторанний бізнес. Однак при неправильній організації справи замість прибутку вас можуть чекати збитки. Щоб бар приносив дохід, ще на підготовчому етапі врахуйте всі нюанси - від правильного підбору приміщення до оптимального меню.
Вам знадобиться
  • - зареєстрована юридична особа;
  • - ліцензія на продаж алкоголю;
  • - обладнання та меблі;
  • - персонал;
  • - гроші на розвиток бізнесу і рекламу.
Інструкція
1
Напишіть детальний бізнес-план. Чим більш чітким і відчутним вийде портрет вашого майбутнього закладу, тим більше шансів, що вже на початковому етапі бізнес піде успішно.
2
Порахуйте майбутні витрати. Бар не можна віднести до найдешевшим варіантам громадського харчування. Вам доведеться витратити гроші на його розкрутку, запросити хорошого кухаря для складання меню, укласти тривалі контракти з постачальниками напоїв. Якщо власних грошей не вистачає, подумайте про кредит або залучення інвестора.
3
Непоганим варіантом для початківця ресторатора буде франшиза або бар , відкритий під брендом виробника напоїв. Вивчіть ринок пропозицій або зверніться до потенційних партнерів самостійно. Вибирайте варіанти з мінімальним роялті. Однак такий варіант накладає на вас деякі обмеження, особливо у виборі напоїв та ціновій політиці.
4
Оберіть концепцію закладу. Ви можете відкрити спорт- бар , пивну або бар , орієнтований на продаж коктейлів. Існують і більш вузькі спеціалізації - наприклад, бар и для байкерів або студентів, ірландські, американські або англійські закладу. Чим чіткіше ви позначите свій формат, тим зрозуміліше він буде для потенційної аудиторії.
5
Подумайте, на чому ви будете заробляти. Ви можете збільшити націнку на напої, пропонувати ситні страви з простих інгредієнтів або популярні закуски власного приготування, які обходяться набагато дешевше покупних. Можна піти й по протилежному шляху - наприклад, зробивши мінімальної націнку на алкоголь і кухню, зате стягувати плату за вхід і пропонувати інші платні послуги - караоке, більярд, попереднє замовлення столиків.
6
Дороге заклад зажадає великих витрат на якісну обстановку, хороший посуд і рекламу. Бюджетний бар на першому етапі обійдеться дешевше. Однак його власникам доведеться витратитися на камери спостереження, охорону, часту зміну персоналу та ремонт обладнання.
7
Складіть карту напоїв і меню. Вибір тих чи інших найменувань залежить від концепції бар а. Наприклад, у закладі, який пропонує пиво, можна виставити широку лінійку цього напою. Підберіть відповідне «пивне» меню, що включає велику кількість закусок, гарячі страви з м'яса, ковбаски, страви на грилі.
8
В коктейль- бар ах повинна бути велика коктейльна карта і меню з більш легких і модних страв. Підійдуть суші, страви паназиатской кухні, європейська та американська класика. Дорогі бар и повинні пропонувати хороший асортимент статусних напоїв - односолодових віскі, коньяків, текіли, різної екзотики на кшталт грапи, меськаля, арманьяка і регіональних бренді.
Одруження - це саме те свято, яке не просто символізує любов, але і є вираженням надії знайти щастя один з одним. Його потрібно не тільки заздалегідь планувати, а й зробити все так, щоб це було цікаво і запам'яталося на все життя. Навіть дрібні деталі весілля можуть вплинути на всю церемонію.
Інструкція
1
Для початку необхідно піти в ЗАГС і подати там заяву на одруження. Найпопулярнішим місцем реєстрації шлюбу в Москві є Грибоєдовський ЗАГС №1, при цьому його популярність значно ускладнює процес подачі заяви, оскільки тут найбільші черги. Вибір місця одруження і подача заяви - це один з найважливіших кроків для такого роду заходи, так як він визначає час і дату самої реєстрації. Це дозволить визначитися зі швидкістю і ретельністю решті підготовки. Обов'язково слід подати заяву заздалегідь, щоб встигнути зробити все інше.
2
Після подачі заяви зазвичай купуються кільця для весілля. Їх вибір дуже великий, і в наш час вже кожен зможе вибрати для себе необхідне кільце. Можна вибрати класичний варіант або підкреслити незвичайним кільцем оригінальність власного образу. Для більшої ефектності можна зробити кільця на замовлення з візерунками, написами, матовою поліровкою або камінням.
3
Далі слід вирішити, хто буде планувати й організовувати торжество - можлива самостійна підготовка або ж звернення в спеціальне агентство. Все залежить від бажання і бюджету. В Москві є безліч компаній, які будуть готові взяти на себе організацію вашого весілля. Але якщо ви вирішили попросити допомоги у фахівців, чітко контролюйте дії найманих людей, щоб гарантувати бездоганну організацію заходу.
4
Завчасне замовлення і бронювання залу і столів, рішення про кількість гостей і загальний вигляд урочистого залу - це одна з найбільш важливий частин заходи, визначитися з якою рекомендується в першу чергу. В Москві велика різноманітність кафе, ресторанів та їдалень, які розрізняються пропонованої кухнею, інтер'єром та іншими параметрами.
5
Продумайте, яким чином гості і закохані будуть добиратися до будівлі РАГСу, а після цього і до місця проведення торжества. Тут також все залежить від бажання і бюджету - будь то спеціальний кортеж або власний автотранспорт.
6
Весілля - це шикарне подія, тому на святі обов'язково повинен бути оператор або фотограф. Так ви зможете залишити безліч спогадів на подальше життя. Дану роботу можна довірити друзям або запросити професіоналів.
7
Букет нареченої є також важливою деталлю, тому краще заздалегідь і не поспішаючи вибрати саме той, який ідеально підійде до весільної сукні. Замовлення букета найкраще зробити заздалегідь в квітковому магазині або салоні.
8
Для створення атмосфери веселощів необхідно організувати музичний супровід заходу, будь то діджей з попередньо підібраним жанром музики, музиканти або просто ведучий і фонове оформлення.
Зверніть увагу
З усього цього випливає, що підготовку і планування заходи потрібно почати мінімум за місяць, а краще за два-три місяці, щоб цей важливий день пройшов так, як хочеться саме вам.