Як відкрити малий 3D-кінотеатр.

Формат 3D-фільмів і 3D-фотографій отримує все більшого поширення. До формованому зараз 3D-ринку прагнуть всі відомі виробники в області кіноіндустрії. Однак кількість кінотеатрів, що дозволяють переглядати відеопродукцію такого роду, відносно мало, тому деякі підприємливі люди прагнуть до збільшення їх числа в невеликих містах з метою добування чималих прибутків.
Інструкція
1
З'ясуйте, які технології будуть застосовуватися для відкриття 3D кінотеатру. В основному використовуються дві - технологія пасивної поляризації і активна з затворних очками. Якість у цих технологій однаково прийнятне, а різниця полягає лише в кількості місць, більш вигідних для тієї чи іншої технології. Для приміщень з великою кількістю відвідувачів зазвичай використовують технологію світловий поляризації, для малих - активну з затворних очками.
2
Знайдіть приміщення, відповідне ряду вимог, щоб відкрити малий 3D кінотеатр. По перше це ізоляція звуку. Ширина екрана залежить від висоти приміщення, яке має бути не менше 4-х метрів. Довжина приміщення також важлива, не рекомендується розташовувати глядачів занадто далеко, постраждає якість 3D ефекту. Також подбайте про відеоборудованіі. Воно включає в себе 3D окуляри, 3D проектор, екран та відео сервер. Головна відмітна особливість устаткування малого 3D кінотеатру від професійного обладнання - захист від піратського копіювання, що призводить до підвищення вартості всього комплекту.
3
Крім відеоапаратури не забудьте придбати звукове обладнання, яке відіграє неабияку роль. Звук для малого 3D-кінотеатру залежить від кількості глядачів, якої буде орієнтуватися кінотеатр. Звичайна система домашнього кінотеатру підійде для приміщень місткістю 8 - 10 осіб. Для приміщень до 50 людей, здобувайте професійне обладнання, так як якість звуку одне з найважливіших питань. Вартість такого звуку близько 150 тисяч рублів. Також подбайте про відеоконтенті, показ якого ви плануєте демонструвати. Для перегляду 3D-фільмів, випущених на дисках, придбайте ліцензію у кінопрокатника.
Кінотеатр є громадське установа для публічної демонстрації різних кінофільмів. Абсолютно точно, що від назви кінотеатру залежить його відвідуваність.
Інструкція
1
Назвіть кінотеатр так, як називається вулиця, на якій він розташований. Приміром, у разі якщо кінотеатр розташований на вулиці Сонячній, то назвіть його «Сонячний». Тоді у всіх потенційних клієнтів при згадці зазначеної вулиці будуть виникати асоціації з кінотеатром і на підсвідомому рівні з'явиться бажання відвідати його.
2
Назвіть кінотеатр на честь його правовласника. Тим більше цей варіант прийнятний, якщо у правовласника хороша репутація серед жителів міста. Приміром, кінотеатр належить нікому Жукову, то відповідно, назва кінотеатру - «Жуков».
3
Назва кінотеатру має асоціюватися у людей з чимось хорошим, позитивним, викликати позитивні емоції, піднімати настрій. У зв'язку з чим, назвіть кінотеатр наступним чином: «Коханий мій», «Кінорай», «Кіно, вино, і доміно», «Останній сеанс», «Мир попкорну», «Абракадабра».
4
Намагайтеся придумати назву кінотеатру, яке б запам'ятовувалося, а також, по можливості, відображало інтер'єр вашого кінотеатру. Якщо ви оформили свій кінотеатр в американському стилі, то підберіть до нього відповідну назву, наприклад: «Зірка Голлівуду».
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що назва вашого кінотеатру повинно виділятися на тлі конкурентів - інших кінотеатрів.
Корисна порада
У разі якщо у вас немає варіантів назви кінотеатру, то влаштуйте конкурс на своєму блозі або у соціальній мережі. Позначте, що метою конкурсу є придумати незвичайне і запам'ятовується назва для кінотеатру. Тому, хто впорається з поставленою метою, обіцяйте рік безкоштовного відвідування кінотеатру на дві персони. Таким чином, у вас з'явиться великий вибір назв, і ви забезпечите безкоштовну рекламу вашому кінотеатру, так як в конкурсі захочуть брати участь велика кількість людей.