Як обмотати обруч для гімнастики. Як прикрасити обруч для художньої гімнастики.

Обруч - це один із предметів в художній гімнастиці, який цілком можна прикрасити самостійно, при цьому надавши купальнику гімнастки гармонійне доповнення. Крім цього, обмотка обруча значно знижує його деформацію, і він стає більш жорстким.
Інструкція
1
Для обмотки обруча ви можете використовувати плівку (оракал) або навіть пакувальний папір. Оракал краще тим, що він вже сам на клейкою основі, відповідно, їм зручніше і швидше буде обмотувати обруч.
2
Поріжте оракал на смуги. Матеріал з тильного боку вже розмічений, це вам значно полегшить роботу.
3
Ширину смуг підбирайте практичним шляхом. Але вона не повинна перевищувати двох сантиметрів, так як через виникнення невеликих складок обмотка буде утруднена. Краще зупиніться на розмірі в один сантиметр.
4
Довжину смуг підбирайте таку, щоб не виникало проблем під час обмотки через перекідкі її вільної частини через ваш обруч. Буде найбільш зручно, якщо довжина не перевищуватиме 1,5 сантиметрів.
5
Тепер переходите безпосередньо до обмотки. Тут немає нічого складного, потрібно всього лише злегка набити руку. Візьміть вирізану смугу і від'єднайте липку частину від паперової підкладки.
6
Візьміть ваш обруч і готову смугу накладайте під кутом до тіла предмета, при цьому притримуйте її великим пальцем.
7
Вільної рукою почніть обмотувати дугу обруча, при цьому зберігайте обраний вами кут. Попередню смугу перекривайте наполовину і стрічку натягайте так, щоб не було складок і повітряних прошарків. Якщо все ж прошарку і складки утворилися, то відмотайте смугу назад і переклейте заново.
8
Коли ви повністю приклеїли основу, займіться додаткової окантовкою. Тут все залежить виключно від вашої фантазії. Ви можете вирізати з плівки іншого кольору стилізовані язики полум'я, звичайні смужки або ж які-небудь переходи і хитромудрі візерунки.
9
Додаткову окантовку обов'язково обмотайте прозорим канцелярським скотчем, оскільки саме вона частіше прагне до відклеювання, ніж основний шар обмотки.
Корисна порада
І ще, намагайтеся зберігати свій обмотаний обруч в горизонтальному положенні, так він не втратить свою форму.