Як відключити енергозберігаючий режим монітора. Як змінити режим монітора на windows xp.

У складі практично будь-якої операційної системи є засоби управління живленням. Енергозберігаючий режим - корисна функція, але вона доведеться не до місця при виконанні комп'ютером важливих завдань.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою ОС сімейства Windows.
Інструкція
1
Для відключення цієї опції в операційних системах Windows 98/Millenium/2000 необхідно натиснути кнопку «Пуск» і відкрити аплет «Панель управління». У вікні, два клацніть мишею по ярлику «Управління харчуванням». Тут потрібно вибрати схему управління харчування з настройками, які будуть оптимальні для вашого комп'ютера. Перейдіть до рядка «Відключення монітора» і виберіть значення «Ніколи». Для збереження налаштувань натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
2
В Windows XP також слід запустити «Панель управління», ярлик якої знаходиться в меню «Пуск». Виберіть елемент «Електроживлення» або «Продуктивність і обслуговування», а потім «Електроживлення». У вікні, перейдіть до вкладки «Схеми управління живленням» і виберіть потрібний режим .
3
Для стаціонарного комп'ютера рекомендується вибрати «Домашній/Настільний», а для переносних пристроїв «Портативний». Навпаки опцій «Відключення дисків» і «Відключення дисплея» необхідно вибрати «Ніколи». Для збереження змін натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
4
Для операційних систем Windows Vista/Seven в «Панелі управління» необхідно відкрити «Система й обслуговування» і вибрати пункт «Електроживлення». У вікні, виберіть схему живлення і клацніть по посиланню «Змінити параметри плану».
5
Перейдіть до аплету «Додаткові параметри» та натисніть кнопку «Змінити». Тут необхідно розкрити елементи «Сон після ...» і «Сплячий режим » вказати опцію «Ніколи».
6
Аналогічну дію потрібно зробити з розкриваються параметрами «глибокого сну після ...» і «Відключати екран після ...» (вкладка «Екран») - вибрати значення «Ніколи».
7
Щоб закрити поточне вікно і зберегти зміни, послідовно натисніть кнопки «ОК» і «Зберегти».