Як відкрити ftp в Провіднику. Як відкрити ftp-вузол в провіднику windows.

Протокол FTP, призначений для передачі файлів в TCP-мережах, був розроблений дуже давно. Незважаючи на це, він досі залишається дуже популярним. Раніше для доступу до FTP-серверів використовувалися в основному спеціальні програми-клієнти та менеджери завантажень. Сьогодні ж можна відкрити вузол FTP навіть у провіднику Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою сімейства Windows.
Інструкція
1
Запустіть провідник. Скористайтеся ярликом для запуску, який розташований зазвичай в розділі «Стандартні» секції «Програми» меню, що відкривається при натисканні на кнопку «Пуск», розташовану в панелі завдань на робочому столі. Якщо не вдалося знайти ярлик, в меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати ...». Відкриється діалог «Запуск програми». Введіть у його текстове поле значення explorer і натисніть кнопку OK.
2
Увімкніть відображення панелі адреси у вікні провідника, якщо вона відсутня на даний момент. Розгорніть розділ «Вид» головного меню, виберіть секцію «Панелі інструментів», встановіть позначку на пункті «Адресна рядок».
3
Відкрийте в провіднику вузол FTP. У текстовому полі «Адреса» панелі, відображеної на попередньому кроці, введіть URL ресурсу, вказавши як дескриптора протоколу значення ftp. Натисніть Enter і дочекайтеся закінчення процесу з'єднання. Якщо буде потрібно, введіть логін і пароль для доступу до вузла. Після цього в панелі «Папки» буде додано і автоматично виділено новий елемент. У вікні провідника відобразиться вміст папки сервера, що адресується введенням URL.
4
Якщо з FTP-сервером було встановлено анонімне з'єднання, але потрібно переглядати його вміст з обліковими даними певного користувача, почніть повторне підключення. У меню виберіть пункти «Файл» і «Увійти як ...» або доповніть URL в адресному рядку ім'ям користувача (наприклад, ftp://user@127.0.0.1) і натисніть Enter.
5
Після здійснення дій попереднього кроку відобразитися вікно «Вхід». У його поля «Користувач» і «Пароль» введіть облікові дані. При необхідності активуйте опцію «Зберегти пароль». Натисніть кнопку «Вхід». Дочекайтеся закінчення підключення.
6
Щоб мати можливість швидко відкрити той же FTP-вузол надалі, занесіть в закладки поточний URL. У головному меню виберіть пункти «Вибране» і «Додати в обране ...». Натисніть кнопку OK відобразився діалогу.