Як почати вести свій блог.

Останнім часом досить популярним заняттям серед інтернет-користувачів є блогінг - ведення онлайн-щоденників. І з цієї причини в деяких спеціалізованих інтернет-спільнотах часто з'являються питання про створення даного виду веб-ресурсів. Однак, розібравшись в цій темі більш детально, досить легко зрозуміти, що ведення блогу - не такий вже і складний процес, навіть для новачків.
Інструкція
1
Для початку зберіть невелику суму, приблизно 1,5 тис. Руб. Цієї суми вистачить приблизно на рік, щоб забезпечити ваш блог доменом і хостингом початківцю блогеру якраз підійде. Але якщо у вас є 5 тис. Руб., Цілком можливо орендувати вичинене сервер, для престижності. Виберіть тематику блогу. Не варто зупиняти вибір на популярній темі, потрібно вибрати цікаву саме вам, а не комусь іншому. Після визначення тематики займіться семантичним ядром.
2
Складіть список ключових слів для низкочастотников, среднечастотников і високочастотников, приблизно по тисячі для кожної групи запитів. На допомогу вам інструмент Wordstat від Google або Яндекса. Він допоможе вам дізнатися, який запит є високочастотним, а який - низькочастотним. Виберіть хостинг для блогу. Для того щоб блог завантажувався з високою швидкістю на екранах моніторів у відвідувачів, знадобиться якісний і надійний хостинг, не безкоштовний, звичайно ж. На безкоштовному хостингу вас можуть відключити без пояснення причин, в той час як на платному тільки за наказом суду за порушення закону.
3
Якщо ж зважитеся Не придбавати платний хостинг, готуйтеся до майбутніх проблем. Під час вибору хостингу поради професійних вебмайстрів допоможуть вам зробити вибір. В більшості випадків це ru-hoster. Після цього виберіть доменне ім'я. Домен - це вписується в адресний рядок браузера ім'я, потрібне для переходу на певний сайт. Ім'я повинно відповідати тематиці блогу. Широко застосовується комбінований метод.
4
Після проходження всіх перерахованих вище етапів скористайтеся відкладеними раніше грошовими коштами і оплатіть послуги оренди хостингу та домену. Для цього зареєструйтесь в платіжній системі Яндекс.Деньги. Вона найбільш краща, так як рахунок в ній можна поповнити в салонах «Евросеть». Також для безпеки блогу від злому встановіть плагін jSecure.
Популярний нині термін «блогер» досить заманливо звучить для вуха сучасного мешканця інтернету. Тисячі френдів і коментарів, топові місця в рейтингах, перепис в соціальних мережах, а може, навіть - чим чорт не жартує - видання власної книги? Або, як мінімум, можливість дати новому знайомому або товаришеві по службі посилання на власний куточок інтернету, де можна ознайомитися з вашими думками, враженнями, фото. Отже, ви вирішили вести блог, інакше кажучи - мережевий щоденник. З чого ж починати і яким чином діяти?
Інструкція
1
Перш за все вам слід вирішити, для чого вам потрібен блог. Чим ви могли б поділитися з вашими майбутніми мережними друзями? Чи хочете ви зацікавити аудиторію своїми літературними експериментами, малюнками або фотографіями? Можливо, ви плануєте присвятити свій блог справі, яку ви досить добре знаєте і любите - кулінарії, наприклад, або догляду за домашніми рослинами? Крім того, блог може стати непоганою платформою для продажу авторських виробів ручної роботи - іграшок, біжутерії, сувенірів. А може бути, ви просто хочете ділитися зі своїми друзями повсякденними думками і враженнями? Це теж можна робити так, що багато людей будуть читати ваші замітки з щирим інтересом.
2
Вибір платформ для ведення мережевого щоденника зараз досить великий. Практично скрізь є можливість завести безкоштовний аккаунт і при бажанні перейти на платну основу, що дає користувачеві більш широкі можливості. При виборі орієнтуйтеся на те, наскільки зручно буде вам на даній платформі вести блог, відповідний вашим цілям.
3
Створення дизайну мережевого щоденника, вибір аватарів - цікаве творче завдання, особливо якщо ви володієте навичками роботи в графічних редакторах, таких як Adobe Photoshop, і захоплюєтеся веб-дизайном. Якщо ж таких навичок у вас немає, нічого страшного. Завжди можна підібрати якийсь базових варіантів оформлення або звернутися за готовим дизайном в тематичне співтовариство обраної вами блогосфери. Крім того, в таких спільнотах завжди є умільці, готові створити дизайн на замовлення, згідно вашим перевагам. Таким же чином можна підібрати для себе аватари.
4
Краще продумати заздалегідь, яке враження ви хотіли б справити на майбутніх друзів оформленням свого блогу. Який мережевий образ ви вибираєте? Хочете підкреслити свою серйозність і розсудливість або оптимізм і життєрадісність? Колірна гамма вашого блогу без слів розповість про це! Хто буде дивитися з ваших аватарів? Там можуть оселитися ваші улюблені кіногерої, що сподобалися вам малюнки, улюблені тварини, а може бути, виберете найбільш вдалі зі своїх власних фотографій.
5
Намагайтеся не робити записи занадто довгими - це може втомити читачів. Сконцентруйтеся на найважливішому і цікавому з того, чим ви можете поділитися. Якщо ж текст все ж вийшов досить довгим, приберіть більшу його частину під так званий «кат». Це різновид посилання, яка при натисканні на неї, відкриває заховану частину тексту. Те ж саме потрібно робити з великими добірками фото.
Корисна порада
Намагайтеся не викладати у відкритий доступ занадто особисті переживання та інформацію, яка за певних обставин може звернутися не на вашу користь. Сформуйте для таких випадків списки доступу, в яких будуть люди, яким ви дійсно можете довіряти. Пам'ятайте, що коментарі до ваших записів можуть бути не тільки доброзичливими і позитивними. У блогосфері вистачає людей, яким приносить задоволення відпускати невтішні зауваження в чужих щоденниках. Краще не вступати в безглузді суперечки з такими особистостями - адже в будь-якому блозі передбачена можливість бана користувача, провідного себе нетактовно. Побережіть власні нерви і час, а ваш нечемний співрозмовник нехай шукає собі розвагу в іншому місці. Приділіть увагу якості викладаються вами в блозі фото, особливо якщо вони присвячені будь-яким авторським виробам, призначеним на продаж. Це проста норма ввічливості по відношенню до ваших читачів: їм буде приємніше дивитися на чіткі, зняті при вдалому освітленні фотографії.