Як обіграти в хрестики-нулики.

Гра, яка відома всім ще з дитинства, - « Хрестики- нулики». Зазвичай в неї грають з друзями, а іноді, коли зовсім нудно, грають самі з собою. Звичайно ж, завжди цікаво знайти виграшний алгоритм. На щастя, він уже знайдений. І завдяки йому будь-який гравець зможе отримати перемогу або хоча б нічию.
Інструкція
1
Якщо перший ваш хід у грі, поставте свій символ в центрі дошки (зазвичай гра починається з ходу хрестиків). Якщо ваш суперник поставив свій символ в будь-яку з паралельних сторін, переверніть поле так, щоб його нулик опинився над вашим хрестиком. Потім поставте свій хрестик в лівий нижній кут. У випадку, якщо ваш противник сходив у будь-яке місце, крім верхнього правого кута, поставте свій третій хрестик туди. Зробивши все за вказівками, гру можна вважати закінченою на вашу користь. Якщо ж все-таки противник поставив свій символ в правий верхній кут, то вам варто поставити свій хрестик у лівий кут вгорі і тоді перемога знову за вами. Однак, в тому випадку, коли противник сходив у будь-який кут, то виграти вам навряд чи вдасться. У кращому випадку ви зіграєте внічию.
2
Якщо перший хід дістається вашому суперникові, то, очікувано, він повинен поставити хрестик у центр картатого поля. Після нього поставте свій нулик в лівий кут верхньої частини дошки. У тому випадку, коли ваш противник ходить в верхній центр, вам необхідно поставити свій значок в центр знизу. Якщо ви будете слідувати даному алгоритму, швидше за все виграєте, в крайньому випадку буде нічия. Коли ваш суперник піде в центр ліворуч, вам необхідно намалювати символ навпаки, в правий центр. Після цього суперник поставить свій хрестик у нижній кут зліва, а ви у верхній кут праворуч. Після реалізації даного алгоритму партія буде зіграна на вашу користь. Або знову ж буде нічия.
3
Звичайно, тут представлені не всі варіанти виграшних алгоритмів, але вони самі вдалі. Для того щоб вигравати без підказок, вам необхідно потренуватися. Для цього скачайте програмну версію даної гри на комп'ютер і випробовуйте всі комбінації, це дуже допоможе. Майже всі розстановки символів аналогічні і прості для розуміння, коли ви їх все запам'ятайте, зможете обігравати всіх з великою часткою ймовірності.