Як скасувати "Мені сподобалося". Як зняти мітку мені подобається вконтакте.

Ще кілька років тому слово «Лайки» у нас асоціювалося тільки з породою бігових собак. Сьогодні ж під «лайків» розуміють «сердечки», «мені подобається» і т.д. Дану позначку можна додавати або скасовувати.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в соціальних мережах.
Інструкція
1
Метка «Мені сподобалося» зазвичай розташовується нижче замітки, фотографії, аудіо- чи відеозапису. Якщо натиснути на сердечко, значення лічильника, який знаходиться праворуч від мітки, зміниться на одну одиницю. «Лайк» можна завжди скасувати, для цього достатньо повторно натиснути на сердечко.
2
Вконтакте. Перед додаванням позначки, а також для її скасування, необхідно пройти процедуру аутентифікації на сайті соціальної мережі. Пройдіть по посиланню, зазначеної в блоці «Додаткові джерела», введіть логін і пароль, потім натисніть клавішу Enter. Зверніть увагу на те, що в якості логіна може використовуватися не тільки адресу електронної адреси, а також номер стільникового телефону, зареєстрований в цій соціальній мережі.
3
Після входу в аккаунт перейдіть до об'єкта, який ви хотіли б відзначити своєю увагою і поставити «Мені подобається». Для скасування вчиненого дії повторіть цю операцію - ваша мітка повинна зникнути.
4
Мій світ. Для входу в аккаунт вам буде потрібно перейти за посиланням, зазначеної в «Додаткових джерелах», і ввести логін з паролем. В якості логіна використовується електронна адреса з одним з наступних префіксів: mail, bk, list і inbox. Потім перейдіть до фотографії, відео або записи в блозі, щоб поставити оцінку «Подобається». Зняти цю позначку можна таким же чином.
5
Facebook. Ця соціальна мережа - Батьківщина такого терміна, як «Лайк». В першорядне значення було зважаючи слово англійською мовою Like. З часом його стали називати «Лайком», звідси й «Лайки». Посилання сторінку входу в профіль знаходиться в нижній частині цієї сторінки.
6
Процес аутентифікації, пошуку потрібного мультимедіа вмісту, а також привласнення оцінок у вигляді «Лайков» і їх скасування нічим не відрізняється від двох соціальних мереж, про які написано вище.