Як відучити від нічного годування після року. Як відучити дитину від нічного годування після року.

Скасування нічних годувань - досить тривалий і непростий процес, що вимагає від батьків чимало сил і терпіння. Основні правила, яких потрібно дотримуватись при відучення: намагайтеся бути послідовні у своїх діях, не квапте події а головне - прислухайтеся до внутрішнього стану малюка.
Інструкція
1
Для того щоб дитина не відчував голоду вночі, він повинен добре поїсти перед сном. Запропонуйте малюкові поживне, але не дуже важке блюдо. Наприклад, запіканку зі злаків і овочів або молочну кашу. Не варто давати дитині на ніч м'ясо або солодощі, вони не тільки ускладнять процес перетравлення, але і зроблять сон ще більш неспокійним.
2
Заздалегідь підберіть напій, який запропонуйте дитині вночі. Краще використовувати просту питну воду або морс. Не давайте маляті фруктові соки, компоти або киселі, вони не здатні втамувати спрагу. А дитина інстинктивно захоче прокинутися ще раз для того, щоб випити смачний і солодкий напій. Поїть дитину з його улюбленої чашки, поїльника або пляшечки.
3
Якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні і спить з вами в одному ліжку, спробуйте перевести його в окрему ліжечко. Дистанція допомагає деяким дітям міцніше спати і рідше вставати по ночах. Почніть годувати малюка сидячи, щоб йому було не дуже комфортно, можливо, це зупинить його, коли він захоче прокинутися знову.
4
Краще, якщо вночі до дитини буде підходити тато чи бабуся, щоб заспокоїти його і дати попити. Приєднуйтесь тільки тоді, коли у них не виходить приспати малюка. Дуже часто діти плачуть уві сні зовсім від голоду, а від страху або внутрішнього неспокою. Спробуйте погладити крихту, пошептати йому на вухо слова розради. І тільки якщо дитина продовжує плакати - запропонуйте йому попити.
5
Важливим фактором якісного нічного сну малюка є достатня рухова активність днем. Не нехтуйте гімнастикою, веселими рухливими іграми і тривалими прогулянками на свіжому повітрі. Втомлений малюк засне набагато швидше, а його сон буде спокійніше і міцніше. Поступово необхідність у нічних годівлях зникне.
Зверніть увагу
Якщо ви не плануєте припиняти грудне вигодовування, залиште хоча б одне нічний прикладання. Це допоможе вам зберегти лактацію.