Як накреслити паралелепіпед.

Щодня зустрічається нам геометрична форма - куб або паралелепіпед , називається також прямокутної призмою, всі грані і сторони якої паралельні. Прикладом даної фігури може служити сірникову коробку, книга, цегла і багато інших предметів. Також ця фігура дуже часто зустрічається в геометричних задачах. Тому знання алгоритму побудови паралелепіпед а дуже важливо, особливо в процесі навчання в школі чи вузі.
Інструкція
1
Перед початком малювання паралелепіпед а варто намітити на аркуші місце його розташування за допомогою методу візування. Вкажіть нижню і верхню сторони. Визначте висоту тієї межі, яка знаходиться найближче до вас, і відзначте її всередині. Після цього проведіть лінії з нижньої і верхньої точки. Їх нахил визначте по розташуванню фігури. Якщо вона знаходиться на рівні очей, лінії будуть горизонтальними. Якщо нижче рівня очей, лінії будуть прагнути вгору. Відповідно, якщо фігура стоїть вище рівня очей, то лінії будуть розташовані кутом вниз.
2
Якщо малювати паралелепіпед правильно, а не математично, то лiнiї не будуть ідеально паралельні. Вони повинні сходитися в перспективі, тобто, якщо продовжити лінії, вони зійдуться в певній точці. Після того як горизонтальні лінії поставлені вірно, відміряйте їх довжину за методом візування і проведіть вертикальні лінії. Таким чином, сторона, яка ближче до нас, буде готова. Щоб переконатися, що побудова вірне, проведіть так само і невидимі оку сторони. Якщо все вийде правильно, то нижній квадрат повинен вийти більше верхнього.
3
Пі побудові малюнка паралелепіпед а в перший раз варто перевірити ще раз правильність виконання всіх граней. Якщо ви не знайомі з методом візування, використовуйте наступну підказку. Візьміть олівець і поставте його на витягнутій руці паралельно очам. Висота повинна відповідати ширині тієї коробки, яку ви змальовувати. Тобто поміряйте ширину і подивіться, скільки разів вона поміщається в висоті. Також відзначте і на своєму малюнку. Таким же способом можна відміряти відповідність і ближніх сторін з далекими. Коли ви переконаєтеся, що всі сторони побудовані вірно, робота буде закінчена. Звичайно, на початку вам потрібно буде користуватися лінійкою, але надалі можна буде обходитися і без неї.