Як відновити доступ до папки.

Після переустановлення операційної системи Windows може виникнути проблема, пов'язана з доступом до певних папок. Зазвичай вона викликана тим, що деякі каталоги були відкриті для загального доступу конкретним користувачам.
Вам знадобиться
  • Аккаунт адміністратора.
Інструкція
1
Щоб відновити доступ до потрібної папці, необхідно змінити власника або перетворити її в мережевий ресурс. Перший спосіб є найбільш безпечним. В Windows XP відкрийте пункт «Мій комп'ютер», вибравши його в меню «Пуск».
2
В запущеному вікні провідника перейдіть до потрібної папці. Клікніть по її іконці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до вкладки «Безпека». У вікні з попередженням натисніть кнопку Ok.
3
Тепер натисніть кнопку «Додати». Введіть ім'я облікового запису, з якою ви працюєте в даний момент. Натисніть кнопку Ok. Після повернення в попереднє меню поставте галочки навпроти всіх пунктів в графі «Дозволити».
4
Збережіть і закрийте діалогове меню, натиснувши кнопку «Застосувати». Аналогічним чином зміните параметри доступу до решти каталогам.
5
При роботі з Windows Seven відкрийте властивості потрібної папки і виберіть меню «Безпека». Натисніть кнопку «Додатково». Виберіть вкладку «Власник».
6
Заповніть поле «Ім'я» найменуванням активний обліковий запис. Активуйте пункт «Замінити власника субконтейнерів і об'єктів», встановивши навпроти нього галочку. Натисніть кнопку Ok. Підтвердіть задані параметри, натиснувши кнопку «Так».
7
Якщо ви не хочете змінювати власника каталогу, але вам потрібно отримати доступ до конкретної папці, виконайте другий алгоритм дій. Відкрийте властивості каталогу і виберіть вкладку «Безпека». Натисніть кнопку «Змінити».
8
Виділіть потрібну обліковий запис. Змініть параметри доступу до папці, поставивши галочки навпроти потрібних пунктів. Натисніть кнопки «Застосувати» і Ok. Варто відзначити, що в описаному меню ви можете одночасно змінити дозволу для всіх існуючих облікових записів, створених на цьому комп'ютері.