Як відправити повідомлення на e-mail.

Найбільш поширеним способом роботи з електронною поштовою скринькою є використання веб-інтерфейсу. З його допомогою можна здійснювати всі основні операції з повідомленнями, включаючи їх відправку.
Інструкція
1
Перейдіть на офіційну сторінку сервера, на якому розташований ваш електронну поштову скриньку. Не помиліться в написанні його URL, щоб не потрапити на шахрайський сайт і не ввести дані свого облікового запису в нього.
2
Якщо ви бажаєте відповісти на чиєсь повідомлення , перейдіть в папку з ним, відкрийте його. Потім або введіть текст в форму швидкої відповіді, а потім натисніть кнопку «Відправити», або перейдіть за посиланням «Відповісти» або «Розгорнутий відповідь» (в залежності від того, яким сервером ви користуєтеся). Введіть текст, скоректуйте при бажанні заголовок, приєднаєте файли, і лише потім натисніть кнопку «Відправити».
3
Щоб скласти новий повідомлення , перейдіть за посиланням, що має назву «Нове повідомлення », «Написати листа» або аналогічне. В поле «Кому» введіть адресу одержувача (не помиліться при його введенні), в поле «Заголовок» або «Тема» - короткий опис повідомлення довжиною в одну фразу (наприклад, «Зведена таблиця успіхів колективу заводу»), а в крупне поле, носить ім'я «Тіло повідомлення» або аналогічне - текст Вашого повідомлення. При необхідності прикріпіть до повідомлення файли, а потім натисніть кнопку «Відправити».
4
Прикріплення файлів виробляєте так. Натисніть кнопку «Вибрати» або «Обзор». У вікні, виберіть папку з файлами, а в ній - бажаний файл. Натисніть кнопку «Ок». При наявності кнопки «Прикріпити» натисніть її. Якщо потрібно приєднати ще файл, а нова кнопка «Вибрати» або «Обзор» відсутній, перейдіть за посиланням «Прикріпити ще файли» або аналогічної. Повторюйте ці дії до тих пір, поки не опиняться приєднаними всі бажані файли. Відправку відразу декількох файлів можна полегшити, попередньо об'єднавши їх в один архів. Перед вибором його формату дізнайтеся у адресата, який у нього мається архіватор.
5
Відправивши повідомлення , перейдіть в папку «Відправлені» або «Вихідні». Переконайтеся, що воно там тепер мається, а всі файли до нього прикріплені. Потім перейдіть в папку «Вхідні» і перевірте, чи немає там повідомлення про помилку доставки. Аналогічним чином перевірте і папку «Спам». Якщо повідомлення про помилку прийшло, прочитайте його і дізнаєтеся, чому повідомлення не дійшла. Якщо це трапилося від переповнення ящика адресата, зв'яжіться з ним іншим способом і попросіть його звільнити місце, або напишіть йому на іншу адресу. Якщо ж лист не дійшов, тому що ви неправильно набрали адресу, повторіть відправку, на цей раз не допускаючи в адресі помилок.